forBet promocja

Krótko - I liga

Stomil pojedzie na obóz do Dębicy

2013-06-06 11:30:00 Stomil Olsztyn, Dębica

Obiekt piłkarski w Dębicy. Fot. mosir.debica.pl

Obiekt piłkarski w Dębicy. Fot. mosir.debica.pl

Piłkarze Stomilu Olsztyn wyjadą na zgrupowanie do Dębicy - poinformował serwis stomil.olsztyn.pl.

Piłkarze Stomilu Olsztyn w ośrodku zameldują się 1 lipca i będą tam przebywać włącznie do 8.

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

                    
#    # #   # ###### 
#   #   # #      #  
####     #      #   
#  #     #     #    
#   #    #    #     
#    #   #   ######