News - II liga - Sparingi

Sparing: Olimpia Elbląg - Rodło Kwidzyn 4:0

2013-02-14 22:43:01 Olimpia Elbląg

Piotr Skokowski. Fot. Michał Kuna

Drugie zwycięstwo odniosła w zimowych sparingach elbląska Olimpia. Elblążanie roznieśli 4:0 Rodło Kwidzyn.

Gracze Olimpii strzelili dwie bramki w pierwszej połowie i dwie po przerwie. Wynik mógł być wyższy, ale dobrych okazji nie wykorzystali Kirył Raduszko, Piotr Skokowski, Anton Kołosow i Kamil Graczyk.

• Olimpia Elbląg – Rodło Kwidzyn 4:0 (2:0)

1:0 - Skokowski (20), 2:0 - Ichim (23), 3:0 - Raduszko (46), 4:0 - Nadijewskij (85)

Olimpia: Rogaczow – Ressel, Ichim, Maciążek, Nadijewski, Skokowski, Paprocki, Pietrewicz, Raduszko, Graczyk, Kołosow oraz Burzyński, Hrynowiecki, Jurgielewicz, Wojtkiewicz, Pazur