Krótko - III liga - IV liga

Sparing: Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn 1:1

2013-02-10 12:45:41 Stomil II Olsztyn, Granica Kętrzyn

W sobotę rezerwy Stomilu II Olsztyn w swoim drugim sparingu w tym roku zremisowały 1:1 (0:1) z III-ligową Granicą Kętrzyn.

- Już w pierwszej minucie mieliśmy rzut karny, którego nie wykorzystał Michał Wiśniewski. Na początku mieliśmy dwie-trzy sytuacje, po których powinniśmy objąć prowadzenie - opisuje początek meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu Olsztyn.

Granica przetrzymała opór Stomilu i w 11. minucie objęła prowadzenie po golu Piotra Wojnickiego.

Ostatecznie Stomil II doprowadził do wyrównania. Bramkę strzelił jeden z zawodników przymierzanych do gry w Stomilu II i zespole juniorów.

• Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn 1:1 (1:0)

1:0 - Wojnicki (11), 1:1 - testowany (55)
Granica: Korowaj (30 Lipka, 60 Lubowiecki) - Traut, Wojnicki, Lachowski, Sobczuk (46 Wepa), Ziembowicz (58 Sobczuk), Rotenberg, Wierzbowski, Kowalewski, Mazurowski (46 Lach), Szerszeń.
Stomil II: Przyborowski - Nawrocki, Górski, Abramczyk, Szumski - Sienikowski, Wiśniewski, Bartkowski, Tomkiewicz, Mojski - Nowak oraz Czokało, Duda, Mierzejewski, Janas, Chabko, Kundo i dwóch zawodników testowanych