forBet promocja

News - IV liga

Kamil Jędrzejewski odchodzi z GKS Wikielec

2010-12-08 12:31:09 -

Kamil Jędrzejewski odchodzi z GKS Wikielec

Podstawowy bramkarz GKS-u Wikielec na wiosnę będzie występował w innym klubie.

Zawodnik w rundzie jesiennej zagrał we wszystkich spotkaniach GKS-u. Przepuścił 20 bramek i otrzymał jedną żółtą kartkę.

Jeszcze nie wiadomo w jakim klubie na wiosnę będzie można zobaczyć Kamila Jędrzejewskiego.

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

                     
#    #   ##   #    # 
 #  #   #  #  #    # 
  ##   #    # #    # 
  ##   ###### #    # 
 #  #  #    #  #  #  
#    # #    #   ##   
                     
 

Zostań fanem!

Więcej z kategorii

Kłobuk Mikołajki wycofał drużynę seniorów

Kłobuk Mikołajki wycofał drużynę seniorów

Sokół Ostróda wywalczył Wojewódzki Puchar Polski

Sokół Ostróda wywalczył Wojewódzki Puchar Polski

Finał WPP: Sokół Ostróda - Tęcza Biskupiec. Kto wygra?

Finał WPP: Sokół Ostróda - Tęcza Biskupiec. Kto wygra?

forBet promocja

Najpopularniejsze w ostatnim tygodniu

Kłobuk Mikołajki wycofał drużynę seniorów

Kłobuk Mikołajki wycofał drużynę seniorów

Najczęsciej komentowane w ostatnim tygodniu