Bez radości w Radomiu. Radomiak - Concordia 2:1

2012-09-30 00:32:56 Concordia Elbląg, Radomiak Radom

Pięć meczów bez porażki oraz dwa zwycięstwa z rzędu i... dość. W Radomiu Concordia Elbląg, choć prowadziła 1:0, przegrała z Radomiakiem 1:2.

Concordia zaliczyła kolejne niezłe spotkanie i niewiele brakowało, a zrobiłaby w Radomiu wielką niespodziankę. To elblążanie prowadzili przecież 1:0 i zanosiło się na to, że ponownie zapunktują.

Nic z tego jednak nie wyszło, choć trzeba oddać, że przez wiekszość zawodów Concordia "grała swoje". Efekt był taki, że w pierwszej, bezbramkowej dodajmy, połowie dwa razy blisko strzelenia gola był Mateusz Szmydt. Ba! Po tym drugim uderzeniu piłka przeszła nawet po słupku.

Druga połowa była, podobnie jak pierwsza, bardzo wyrównana i zacieta. Ledwie minęło 20 minut, a po wrzutce Damian Szuprytowskiego, piłkę do siatki skierwoał pechowo Piotr Banasiak.

Radość gości z Elbląga nie trwała jednak długo. Już po dwóch minutach było 1:1...

A w końcówce przyszedł cios nr 2. Z pierwszym strzałem Piotra Kornackiego Hieronim Zoch dał jeszcze radę, ale przy dobitce był już bezradny.

Nadmienić trzeba za to, ze w końcu w barwach Concordii zadebiutował Nigeryjczyk Rasaq Adebola Bamgboye.

• Radomiak Radom - Concordia Elbląg 2:1 (0:0)

0:1 - Banasiak (66 s), 1:1 - Wlazło (68), 2:1 - Kornacki (83)

Żółte kartki: Wlazło (Radomiak), Wiercioch, Zawierowski, Stępień

Sędziował: Rasmus (Toruń)

Radomiak: Banasiak - Wójcik, Dubina, Ojikutu, Derbich, Pach, Wlazło, Radecki, Kaliszewski, Odunka (70 Leandro), Prędota

Concordia: Zoch - Lepczak, Sadowski, Sambor, Bogdanowicz, Wiercioch, Florek, Szmydt (76 Zawierowski), Zejglić (59 Rasaq), Szuprytowski (71 Drewek), Korzeniwoski