Liga gra! - III liga

Prosto z Korsz, czyli relacja LIVE z meczu lidera!

2012-09-05 15:28:40 MKS Korsze, Mrągowia Mrągowo, live, III liga

Korzystając z okazji, to jest z tego, że III liga gra w środę, postanowiliśmy przeprowadzić coś na kształt relacji live z meczu w Korszach. Miejscowy MKS podejmie lidera - Mrągowię Mrągowo.

Paradoksalnie, to właśnie w środku tygodnia mamy więcej wolnego czasu i miejsca na realizowanie nowych pomysłów. Jednym z nich jest relacja live - póki co będzie to po prostu uaktualniany na bieżąco news, w którym, oprócz meldunków ze stadionu w Korszach, będą też bieżące wyniki innych spotkań.

Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Jeśli Wy, czytelnicy, uznacie, że warto rozwijać tego typu relacje to być może wprowadzimy je jako stały element dwadozera.pl. To jednak odległe plany, na razie skupiamy się na najbliższych godzinach.

ODŚWIEŻ STRONĘ, BY ZOBACZYĆ NAJNOWSZE DONIESIENIA Z KORSZ

MKS KORSZE - MRĄGOWIA MRĄGOWO 2:4 (2:1)

Krajewski (15), Kozłowski (34) - Ludwiczak (36), Machniak (67, 78)

MKS: Kowalski - Miłoszewski, Branicki, Paweł Sawicki, Solecki, Krajewski (86' Czyrski), Roksela, Piwiszkis, Kozłowski, Miller, Trafarski (60' Mikołajczyk)

Mrągowia:  Osmański - Kudan (40' Żbikowski), Grala, Miąsko, Majak, Ludwiczak, Sobótka, Aziewicz, Dzierbicki, Kuśnierz (86' Niedziwecki), Machniak (90' Stachelek)

Dziękujemy za wspólne śledzenie meczu, spotkanie naprawdę mogło się podobać. Teraz musimy już niestety uciekać, komplet wyników już niebawem na dwadozera.pl. Mamy też nadzieję, że pierwsza (?) w historii portalu relacja live wypadła na plus. Dziękujemy za uwagę :)

KONIEC MECZU. GOŚCIE WYGRALI 4:2

- 90' Stachelek za Machniaka - napastnik Mrągowii żegnany owacjami przez kilku kibiców z Mrągowa, którzy wybrali się na mecz. Brawo, bo to był jego dobry mecz!

- 89' Kontra Mrągowii, goście wychodzą 3 na 2. Machniak zagrywa do wprowadzonego przed chwilą Niedźwieckiego, który efektowną podcinką (druga dziś!) pokonuje Kowalskiego. Losy meczu są więc rozstrzygnięte.

- 89' GOL! 2:4!

- 87' Było groźnie, piłka dwa rzy trafiła w pole karne Mrągowii. A że goście bronią się głęboko to powstało małe zamieszanie. Bez konsekwencji jednak.

- 86' Czyrski za Krajewskiego, za Kuśnierza Niedźwiecki. Dla Czyrskiego to trzecioligowy debiut

- 85' Mrągowia już cofnięta do obrony. Tymczasem obaj trenerzy dokonują zmian.

- 84' Żółta dla Kuśnierza, przerwał akcję niebezpiecznym faulem.

- 83' Wrzutka Kuśnierza, ale Dzierbicki nie miał z czego uderzyć i tylkotrącił piłkę. Od bramki Kowalski.

- 82' Śnieżawski z karnego, Sokół prowadzi w Grajewie. Na stronie Warmii mocno narzekają na sędziów...

- 81' Machniak na spalonym, oj, byłoby groźnie... W natarciu Korsze, ale Krajewski notuje kolejną stratę. Zmiana wydaje się być nieunikniona, a szkoda, bo początek meczu miał bardzo fajny.

- 80' A w Kętrzynie pogrom. Granica prowadzi już 4:0!

- 78' Fatalny błąd Adama Krajewskiego, który chciał uruchomić Mikołajczyka. Prosta strata w środku pola, klepka Machniaka z Aziewiczem i ten pierwszy jest już sam przed bramką. Fantastyczna podcinka, Kowalski jeszcze sięgnął piłkę, ale ta i tak wpadła do siatki. Mrągowia nadal liderem, do końca jeszcze dziesięć minut!

- 78' Gol! Mrągowia proawdzi 3:2!

- 76' Miąsko niepewnie, ale koledzy naprawiają jego błąd. Chwilę potem długą piłkę do Dzierbickiego przejmuje Slecki.

- 75' Dośrodkowanie Krajewskiego, Osmański piąstkuje piłkę. Wrzutka Millera z drugiej strony za długa, piłka wychodzi za bramkę.

- 73' To mogła być bramka! Machniak wyszedł w tempo do rzuconej za obrońców piłki, ale futbolówki już nie sięgnął. Gdyby to zrobił, zapewne byłoby 2:3.

- 72' Gra od dłuższego czasu toczy się na połowie Mrągowii. Akcja bramowa to w zasadzie jedyny wypad Mrągowii w tym fragmencie meczu. Na boisku dużo walki w środku pola.

- 69' Nieco zaskoczył nas ten gol. Kibiców chyba też. Tempo nie było zbyt wysokie, tymczasem wrzutka do Machniaka - palce lizać. Mariuszowi nie pozostało nic innego, jak wepchnąćpiłkę do siatki.

- 67' Serię czterech rzutów rożnych MKS-u przerwał Majak. Gra przeniosła się pod pole karne Korsz, a dośrodkowanie z lewej strony strzałem głową wykończył Machniak.

- 67' Gol! REMIS!

- 65' Niepotrzebne emocje w Korszach. Mecz toczony jest w przyjaznej atmosferze, tymczasem nerwy wprowadzili... sędziowie. Główny wskazał na róg, boczny na piątkę. W wyniu nieporozumienia Osmański powalczył (no dobra, odepchnął go) z rywalem, który trzymał piłkę w rękach. Obyło się bez kartek.

- 64' Roksela z rożnego przed pole karne, do niepilnowanego Piwiszkisa. Piłka wyraźnie nie naszła mu jednak na nogę i strzał z łatwością blokują obrońcy.

- 63' Goście w ataku pozycyjnym. Machniak próbował uruchomić Majaka, jednak jego podanie zablokowali obrońcy. W odpowiedzi Miller wypuścił w bój Mikołajczyka. Napastnik MKS-u wywalczył rzut rożny.

- 61' Tempo znowu zmalało, w natarciu Mrągowia, choć to chyba za dużo powiedziane. Przewaga optyczna na pewno jest jednak po ich stronie.

- 60' Zmiana w Korszach. Trafarskigo zastąpił Mikołajczyk.

- 60' Ludwiczak do Żbikowskiego, Żbikowski do Ludwiczaka, ale wszystko przerywa Piwiszkis.

- 59' Przy linii bocznej opatrywany Trafarski, pomoc udzielana jest też jednemu z gości.

- 56' W komentarzach donoszą, że Sokół wyrównał. Faktycznie, na 2:2 trafił młody Biedrza.

- 55' Dobra akcja Dzierbickiego, który powalczył na prawej stronie i podał do Kuśnierza. Pomocnik Mrągowii dośrodkował w pole karne (bardzo dobra wrzutka), jednak Ludwiczak faulował rywala w walce o pozycję.

- 55' Wolny z jakichś 30 metrów. Piwiszkis trąca piłkę, a Kozłowski uderza... w Millera. Kontrę Mrągowii dobrze przerywa Solecki.

- 52' Miłoszewski ukarany żółtą kartką za faul przy linii bocznej. Chwilę potem Kozłowski (a może to był Trafarski) strzela z 18 metrów. Piłka po nodze obrońcy, wychodzi na róg.

- 51' Krajewski, wespół z Miłoszewskim, powalczyli barkami na prawej stronie, a pierwszy z nich uderzył na bramkę gości z rogu szesnastki. Osmański był jednak na posterunku.

- 50' Mógł być remis! Dwójkowa akcja Kuśnierza i Dzierbickiego, zakończona strzałem tego pierwszego. Kowalski w dobrym stylu broni, a próbę dobitki Machniaka blokuje duet: PawełSawicki - Branicki

- 48' Ponownie w akcji Piwiszkis, który popisał się znakomitym, długim podaniem do Millera. Skrzydłowego MKS-u uprzedził jednak Osmański. Chwilę później bramkarzMrągowii ponownie musiał interweniować poza polem karnym, tym razem po zbyt słabym podaniu od Grali.

- 47' Na boisku leży Krzysztof Piwiszkis. Już wszystko ok i gospodarze oddali piłkę rywalom.

- 47' W środku pola faulowany Żbikowski. Kolejna wrzutka z wolnego, niby niegroźna, ale Kowalski popełnia prosty błąd i wypuszcza piłkę z rąk. Na szczęście dla gospodarzy Machniak był na spalonym.

- 46' Rozpoczęły Korsze, od środka Trafarski i Kozłowski.

- 45' Dla Granicy trafił Mazurowski, ten sam, który w Kolnie dał kętrzynianom zwycięstwo ;)

- 45' Słyszymy gwizdek (dał nam mocno po uszach) więc pora przygotować się na drugą połowę :)

- 45' Wie ktoś może, kto trafił dla Granicy? Podobno nie Kowalewski... ;)

- 45' Fajnie, że żyjecie i piszecie komentarze ;) Właśnie w komenarzach pojawiło się info, że Łomża prowadzi w Dąbrowie Białostockiej 2:0.

- 45' Mamy meldunek z Kętrzyna. Granica prowadzi z Płomieniem 1:0 i w chwili obecnej jest samodzielnym liderem III ligi.

- 45' I jeszcze informacja. Nie mamy meldunków ze wszystkich boisk, dlatego jeśli przy jakimś meczu nie ma wyniku - znaczy, że go nie znamy ;)

- 45' Po pierwszej połowie Warmia Grajewo prowadzi z Sokołem 2:1. Trzeciego gola w meczu zdobył w 35. minucie Kosiński.

- 45' Po pierwszej części meczu Korsze prowadzą z dotychczasowym liderem, Mrągowią Mrągowo, 2:1. Z przebiegu meczu jest to rezultat sprawiedliwy, a goście mogą mówić o szczęściu, bo Marcin Kudan mógł jeszcze przed przerwą wylecieć z boiska. Zapraszamy po przerwie ;)

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY.

- 45' Stłe fragmenty gry to najmocniejsza, jak dotąd, broń gości. Po dośrodkowaniu z wolnego do piłki ponownie dopadł Ludwiczak, był jednak na spalnym.

- 45' Osmański niepewnie wyprowadza piłkę, na szczęście jego błąd naprawia Majak, dodatkowo faulowany przez Trafarskiego. Piłka dla Mrągowa.

- 45' Mrągowia prowadzi grę, ale nie przekłąda się to na akcje podbramkowe. Piłkarze gości mają problemy z przedarciem się pod bramkę Kowalskiego.

- 43' Grala ucierpiał w starciu z rywalem. Ale już wszystko w porządku.

- 42' Żółta dla Sobótki, za faul w środku pola.

- 41' Groźnie pod bramką Korsz, strzał głową Ludwiczaka zablokował wychodzący z bramki Kowalski, a blisko dobicia jej był Machniak. Obrońcy wybili mu jednak piłkę.

- 40' Zmiana w Mrągowii. Kudana, kóry był blisko czerwa, zastąpił Żbikowski.

- 39' Znów w natarciu gospodarze. Miller uderzał z 17 metrów, ale na posterunku Osmański.

- 36' Dzieje nam się w Korszach. Mrągowia miała rzut rożny, zawodnik gości (przepraszamy, nie wiemy kto :) ) dośrodkował na pierwszy słupek, a piłkę do siatki z najbliższej odległości wpakował dobrze dziś dysponowany Ludwiczak!

- 36' Co za odpowiedź! Już tylko 2:1!

- 34' UDana Korsz, które od kilku minut wyraźnie przeważały. Trafarski przedarłsię prawą stroną, stanął oko w oko z Osmańskim, ale trafił w słupek. Do piłki dopadł Miller, jednak jego strzał zdołał jeszcze odbić bramkarz z Mrągowa. Wobec poprawki Kozłowskiego był już jednak bez szans - mocny strzał pod poprzeczkę i Korsze prowadzą 2:0!

- 34' Gol! 2:0!

- 32' To było groźne! Miller mocno z wolnego, ale Osmański zatrzymuje piłkę... wślizgiem :)

- 31' Paweł Sawicki faulowany przez Gralę. Rzut wolny na wprost bramki, około 26 metrów.

- 30' Mirosław Miller wyraźnie nie może pogodzić się z tym, że arbiter nie wyjął kartki. Sędzia musiał uspokoić trenera MKS-u.

-29' Długa piłka ze środka pola, Miller przyjęciem gubi Kudana, który go fauluje. Wydaje się, że sędzia mógł w tej sytuacji sięgnąć po kartkę, a przecież obrońca Mrągowii ma już jedno żółtko na koncie.

- 28' Siadło nam trochę tempo. Korsze po zdobyciu gola przestały atakować z taką zawziętością, natomiast Mrągowia próbuje, ale, póki co, wyraźnie nie ma pomysłu na mądrze grających gospodarzy.

- 26' Kozłowski z dystansu, piłka pod chorągiewką, ale Osmański rozpocznie od bramki. Obyło się bez autu ;)

- 22' Składy podamy, ale potrzebujemy chwili. Lekkie kłopoty techniczne sprawiły, że zaczęliśmy pisać równo z gwizdkiem. Nadrobimy to jednak na pewno ;)

- 21' Piłka ponownie w polu karnym Mrągowii, Kozłowski faulował jednak obrońcę. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

- 20' Olimpia Zambrów prowadzi w Morągu. Bramkę (najprawdopodobniej) zdobył Poduch.

- 19' Mrągowia przyspieszyła po stracie gola. Dwukrotnie środkiem przedzierał się Machniak, jednak Branicki nie dał się ograć doświadczonemu napastnikowi. Chwilę później ze skraju szesnatki uderzał Kuśnierz, ale, ponownie, nieczysto trafił w piłkę.

- 17' Mamy pierwsze wieści z terenu. Warmia Grajewo remisuje z Sokołem Ostróda 1:1.

- 15' Co za odpowiedź gospodarzy! Dośrodkowanie Millera z prawej strony boiska, a odbitą jeszcze od obrońcy piłkę głową do bramki skierował Adam Krajewski. 1:0!

- 14' Ależ groźnie pod bramką Korsz! Kuśnierz uderzył nieczysto z 16 metrów, a piłkę zdołał trącić jeszcze Dzierbicki. Z kilku metrów trafił jednak wprost w Kowalskiego!

-11' Teraz w grze goście. Aktywny na prawej stronie jest Kamil Ludwiczak, który już dwukrotnie zdołał przedrzeć się skrzydłem i posłać piłkę w pole karne. Póki co - bez efektu.

- 9' Akcja Korsz, Miller wrzuca w pole karne, jednak Kozłowski nie sięga piłki. Chwilę potem kolejna wrzutka, tym razem dobrze wychodzi Osmański.

- 7' Pierwsze minuty zdecydowanie dla gospodarzy. Podopieczni Mirosława Millera grają agresywnie, a akcje ofensywne starają się prowadzić skrzydłami.

- 6' Z wolnego dośrodkowywał Piwiszkis. Niestety dla Korsz, za krótko i obrońcy z łatwością wybili piłkę.

- 5' Kolejny faul Mrągowii, tym razem przewinił Marcin Kudan. Został za to zresztą ukarany żółtą kartką.

- 1' Zaczęli piłkarze Korsz. Gospodarze od początku ruszyli do ataku, chwilę po rozpoczęciu faulowany był Adam Krajewski. Krótko rozegrany wolny, do piłki dopadł Paweł Miłoszewski, ale jego strzał zablokowali obrońcy.

- 63' Do rozpoczęcia meczu nieco ponad godzina. Pakujemy manatki i ruszamy do Korsz. Oprócz MKS-u, będziemy też znali wyniki innych spotkań - zmiany wyników również znajdziecie w tym tekście. Jak już pisaliśmy, nie jest to skrypt relacji lvie, dlatego odświeżajcie stronę co jakiś czas ;)