forBet promocja

Krótko - III liga

Sokół z... panią dyrektorką

2012-09-04 22:08:45 Sokół Ostróda, Tadeusz Krajewski, Maria Cichowska

Sokół z... panią dyrektorką

Od poniedziałku obowiązki dyrektora klubu w ostródzkim Sokole pełni Maria Cichowska. Z klubem rozstał się Tadeusz Krajewski.

Krajewski pracował w Sokole przez ostatnie trzy lata. Wcześniej był związany m.in. z ostródzkim klubem tenisa stołowego i olsztyńśkim AZS.

Jak podaje kibicowska strona Sokoła, Krajewski przejście na zasłużoną emeryturę zapowiadał już kilka miesięcy temu. Z kolei Maria Cichowska to wierna kibicka Sokoła.

 

PG

 

źródło: sokolostroda.pl

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

                     
#####  ######  ####  
#    # #      #    # 
#    # #####  #    # 
#####  #      #  # # 
#   #  #      #   #  
#    # ######  ### #