Liga gra! - III liga

Granica doskoczyła do Mrągowii

2012-09-02 17:22:43 Granica Kętrzyn, Paweł Kowalewski

Rys. herby. nidzica24.pl

W jedynym niedzielnym meczu III ligi drużīna Wojciecha Jałoszewskiego wygrała 2:1 w Kolnie z Orłem. Granica zaliczyła już piąte zwycięstwo z rzędu i idzie łeb w łeb z Mrągowią. A gola znowu strzelił niezawodny Paweł Kowalewski.

Spotkanie z zamykającym tabelę Orłem nie było łatwe, ale ostatecznie drużyna z Kętrzyna wyszła obronną ręką. Kętrzynianie przegrywali, a gola stracili tuż po przerwie. Na dodatek 20 minut później z boiska wyleciał Krzysztof Połeć i zanosiło się na to, że Granica zgubi nie tylko pierwsze punkty w sezonie, ale cały ich komplet. W ostatnich 10 minutach ekipa Jałoszewskiego zerwała się jednak do ataków i... strzeliła dwa gole. Najpierw z wolnego, tuż zza linii pola karnego, sieknął Paweł Kowalewski, a chwilę później Damian Mazurowski wykorzystał sytuację sam na sam po podaniu Kowalewskiego.