Liga gra! - III liga - IV liga

Niedzielne wyniki III i IV ligi: Beniaminki strzeliły po dwie bramy, ale nie wygrały

2012-08-13 11:22:00 Pisa Barczewo, Omulew Wielbark, Polonia Iłowo, Mamry Giżycko

Piłkarze Omulwi strzelili dwa gole, ale nie zdołali podtrzymać passy zwycięskich meczów u siebie. Fot. Daniel Kwiatkowski

Beniaminek z Wielbarka mógł, a nawet powinien zacząć IV-ligowe zmagania od zwycięstwa, ale wygrana uciekła podopiecznym Mariusza Korczakowskiego pięć minut przed końcem spotkania. Nie wygrał też beniaminek z Iłowa, który nie dał rady wzmocnionej latem Pisie. W jedynym niedzielnym meczu III ligi ŁKS 1926 Łomża ograł na wyjeździe Orła Kolno 1:0, strzelając gola w ostatniej minucie meczu.

III LIGA

• Orzeł Kolno - ŁKS 1926 Łomża 0:1 (0:0)

0:1 - Bernatowicz (90)

IV LIGA

• Omulew Wielbark - Mamry Giżycko 2:2 (1:1)

1:0 - Abramczyk (2), 1:1 - Sadłos (45), 2:1 - Wilga (70), 2:2 - Koleśnik (85)

• Polonia Iłowo - Pisa Barczewo 2:3 (0:0)

1:0 — D. Orzechowski (55), 1:1 — Kulpaka (60 k), 1:2 — Różowicz (75), 1:3 -- Kostrubski (75), 2:3 — P. Orzechowski (90 k)