
Szósta porażka z rzędu Stomilanek
Energa Stomilanki Olsztyn wciąż nie mogą przełamać złej passy w Orlen Ekstralidze kobiet. W meczu...
Liga gra! - III liga
2012-05-12 00:18:26 Rafał Gagat, Huragan Morąg
Rafał Gagat. Fot. huraganmorag.pl
W tym tygodniu scenariusze III-ligowych spotkań próbuje przewidzieć Rafał Gagat, piłkarz bardzo dobrze grającego wiosną Huraganu Morąg, który w weekend podejmuje u siebie Olimpię Zambrów.
Łapy z problemami kadrowymi, jednak wciąż walczą o utrzymanie i u siebie zawsze grają bardzo ambitnie. To powinno im dać punkt z Motorem. Remisik.
Mocna u siebie Concordia kontra nieobliczalne Korsze. Powinno być ciekawe widowisko ze spora ilością bramek. „Jedynka” po wyrównanym meczu.
W tej parze zdecydowanie stawiam na, wzmocnione w przerwie zimowej, Mrągowo. Czarni na przeciwległym biegunie - już pogodzeni ze spadkiem. Pewna „jedynka”.
Według mnie mecz kolejki. Obie ekipy solidne, grające dobrą piłkę. Wydaje mi się, że będzie to mecz z mała ilością bramek, zakończony remisem.
Granica to typowa drużyna własnego boiska. Nie daje im większych szans w Grajewie, dlatego „jedyneczka”.
Braniewo, z wiadomymi problemami, gra już chyba tylko żeby dograć ligę do końca. Kolno natomiast cały czas nie jest pewne utrzymania. „Dwójka”.
Wiadomo nie od dziś, jak ciężko gra sie w Działdowie, jednak myślę, że Olimpia zrehabilituje się za ubiegłotygodniową porażkę i wywiezie przynajmniej punkt. Stawiam na remis.
Oczywiście, że Huragan (śmiech)! Zapowiada się jednak bardzo ciężki mecz, bo Zambrów gra bardzo dobrą piłkę - to czołówka ligi. Po ostrej walce punkty zostaną jednak w Morągu!
Wysłuchał Boateng
Zostań fanem!
Najnowsze artykuły
Więcej z kategorii
Szósta porażka z rzędu Stomilanek
Energa Stomilanki Olsztyn wciąż nie mogą przełamać złej passy w Orlen Ekstralidze kobiet. W meczu...
xxx 2012-05-12 19:46:23 (abzi***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #18092 0:0 zgłoś
Jak dotychczas typowanie się sprawdza.
a tak na prawde...? 2012-05-12 15:02:07 (acyk***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #18048 0:0 zgłoś
Czym sie 4 liga rozni od 3 ligi ...? ,dalsze dojazdy?
Huragan 2012-05-12 09:45:27 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #18010 0:0 zgłoś
Morąg wciaga wszystkich nosem w tym województwie, najwieksze my so chuligany!
homzik 2012-05-12 09:08:58 (***.morag.vectranet.pl) #18007 0:0 zgłoś
ty cymbale "ja wiem kto", nie wchodzi najlepiej na tą stronę i nie będziemy czytać twoich żenujących komentarzy, a może ty czekasz też na telefon od pana gajewskiego żeby wytypowac mecze, tylko pewnie jesteś taki drewniany że nikt cię nie wysłucha....
piwek 2012-05-12 08:11:46 #18004 0:0 zgłoś
to po co czytasz je!!! one nie są dla Ciebie skoro tak piszesz
wga 2012-05-12 08:04:45 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #18003 0:0 zgłoś
to sa typy idioto... roznie moze byc