Krótko - IV liga

Byliński z boiska trafił prosto do szpitala

2012-04-03 11:14:24 Bartosz Byliński, Stomil II Olsztyn, Rominta Gołdap

Bartosz Byliński po zejściu z boiska trafił do szpitala Fot. Artur Szczepański

Sobotniego meczu w Olsztynie ze Stomilem II nie będzie dobrze wspominał Bartosz Byliński z Rominty Gołdap. Obrońca zszedł z boiska w pierwszej połowie z rozbitą głową i trafił do szpitala.

Dramatyczne sceny rozegrały się podczas starcia Stomilu II Olsztyn z Romintą Gołdap w 19. kolejce IV ligi. W walce o piłkę poszkodowany został Bartosz Byliński, obrońca zespołu gości. Uraz głowy okazał się na tyle poważny, że tuż po zejściu z boiska w 29. minucie, piłkarz trafił do olsztyńskiego szpitala. Bartoszowi życzymy powrotu do zdrowia.

Rominta pokonała rezerwy Stomilu 1:0 po rzucie karnym. Jedenastkę w końcówce meczu wykorzystał Łukasz Kiler. To pierwsze zwycięstwo zespołu z Gołdapi w rundzie wiosennej.