Krótko - Nasi za granicą

"Czerwień" Klepczarka

2012-03-09 21:12:09 Piotr Klepczarek, ŁKS Łódź, Cracovia Kraków

Czerwona kartka Piotrka Klepczarka, wychowanka Stomilu Olsztyn, była punktem zwrotnym meczu ŁKS Łódź - Cracovia (2:2).

Do przerwy łodzianie prowadzili 2:0. W drugiej połowie wszystko zaczęło się jednak sypać... W 50 min. drugą żółtą kartkę dostał Piotrek Klepczarek i wyleciał z boiska. 10 minut później ŁKS stracił gola na 2:1, a sześć minut przed końcem krakowianie doprowadzili do remisu.

Trudno obwiniać za wszystko Klepczarka, ale bez dwóch zdań jego "czerwień" nie pomogła drużynie z Łodzi w dowiezieni wyniku do końca.