forBet promocja

Krótko - II liga - Transfery

"Leszczu" zagrał w "Jadze"

2012-02-04 21:07:57 OKS 1945 Olsztyn, Michał Leszczyński, Jagiellonia Białystok

Fot. em

Fot. em

Michał Leszczyński zagrał w przegranym 1:2 spotkaniu sparingowym Jagiellonii Białystok z II-ligową Bytovią Bytów.

 

Bramkarz OKS 1945 Olsztyn na boisku przebywał przez 90 minut.

 

PG

 

źródło: stomil.olsztyn.pl

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

                     
######   ##    ####  
    #   #  #  #    # 
   #   #    # #      
  #    ###### #  ### 
 #     #    # #    # 
###### #    #  ####