Krótko - III liga - V liga - Sparingi

Sparing: Mrągowia Mrągowo - Warmiak Łukta 2:1 (0:1)

2012-02-02 12:54:26 Mrągowia Mrągowo, Warmiak Łukta, Paweł Grela

Trener Mrągowii Rafał Szwed sprawdza kolejnych graczy.

W swoim drugim sparingu drużyna prowadzona przez Rafała Szweda wygrała z Warmiakiem Łukta 2:1.

Zawodnicy III-ligowego zespołu nie mieli dość dużo czasu na odpoczynek. W sobotę pokonali bez problemów drużynę z Reszla 4:0, ale już w poniedziałek musieli się zmierzyć w kolejnym meczu kontrolnym, w którym łatwo nie było.

Mrągowo straciło bramkę już w 30 minucie po rzucie karnym.

- Od początku meczu widać było brak Szymona Nałysnyka oraz Mariusz Machniaka. Zastępcy nie do końca sprawdzili się w swojej roli. Do przerwy panował straszny chaos w naszej drużynie, a nonszalancko tracona piłka, a szczególnie w środku boiska dała w końcu bramkę dla Warmiaka. Faul w polu karnym naszego zawodnika i pewnie jedenastkę wykorzystał były zawodnik Mrągowii Tomasz Osenkowski - relacjonuje spotkanie Przemysław Witkowski, wiceprezes Mrągowii.

Mrągowia wyrównała w 75 minucie po bramce Mateusza Różowicza, a kilka minut później zawodnicy Warmiaka strzelili sobie sami bramkę samobójczą.

Mrągowia Mrągowo testowała kolejnego gracza. W meczu zagrał były podopieczny trenera Rafała Szweda - zawodnik DKS Dobre Miasto, Paweł Grela.

Z powodu choroby i urazów nie mogli wystąpić Marcin Kramek, Kamil Weituschat, Szymon Nałysnyk, Adam Grala i Daniel Chiliński (kontuzje). Także nie zagrali z przyczyn prywatnych: Mariusz Machniak, Mariusz Narel i Karol Lemecha.

• Mrągowia Mrągowo - Warmiak Łukta 2:1 (0:1)

0:1 - Tomasz Osenkowski (30), 1:1 - Mateusz Różowicz (75), 2:1 - bramka samobójcza (82)

Mrągowia: Lubowiecki (Osmański) - Majak, Kulpaka, Aziewicz, Borowski, Różowicz, Wójcik (Rusiecki), Ruszkiewicz, Grela, Szadurski (Niedźwiedzki), Sosna (Stachelek)