Krótko - III liga - Sparingi

Sparing: Resovia II - MKS Korsze 1:1 (1:1)

2012-01-27 01:20:45 MKS Korsze, Resovia Rzeszów

Przebywający na zgrupowaniu w Lubenii koło Rzeszowa zespół MKS Korsze zremisował z IV-ligowymi rezerwami II-ligowej Resovii 1:1. Bramkę dla MKS strzelił Piotr Kozłowski.

"Koza" trafił do siatki po dośrodkowaniu Adriana Romanowskiego. Gracze z Rzeszowa wyrównali jednak już dwie minuty później. Jeszcze w pierwszej połowie Kontuzji nabawił się Paweł Branicki.

Resovia II - MKS Korsze 1:1 (1:1)

0:1 - Kozłowski (25), 1:1 - Bąk (27)

Resovia II: Szyszko - Pietrucha, Bąk, Baran, Świst - Adamski, Szalacha, Ślęzak, Codello - Krawczyk, Warchoł oraz Głowacki, Góra, Hajczuk, Czeneskow, Záhradník, Tutak, Niedbalec, Mastej.

MKS: (I połowa) Krupiczojć / Zalewski - Suchodolski, Branicki, Piotr Sawicki, Solecki - Romanowski, Paweł Sawicki, Roksela, Kozłowski, Miłoszewski - Miller; (II połowa) Krupczak / Milkiewicz - Miłoszewski, Branicki, Sawicki, Tuzik - Mikołajczyk, Jakubczak, Czyrski, Bukowski, Krajewski - Chwaszczewski oraz Auguściak i Filipowicz