forBet promocja

Liga gra! - Kobiety

III liga kobiet: Derby dla „Jedynki", Mazury bez punktów

2011-10-09 18:55:48 OKS Stomil Olsztyn, MKS Atomówki Korsze, UKS Mazury Mrągowo

Taka oprawa w III lidze, to jest coś! Fot. stomilolsztyn.futbolowo.pl

Taka oprawa w III lidze, to jest coś! Fot. stomilolsztyn.futbolowo.pl

Takiej oprawy meczu dziewczynom z OKS Stomil Olsztyn może pozazdrościć nie jedna ekipa męskiej III ligi. W świetle jupiterów na olsztyńskich Dajtkach OKS Stomil I rozgromił 5:0 OKS Stomil II.

 

- Zwycięstwo pierwszego zespołu jak najbardziej zasłużone - ocenia Marek Maleszewski, opiekun OKS Stomil II i koordynator całej kobiecej sekcji. – Dziewczyny ze Stomil I przerastały nas przede wszystkim fizycznie. My próbowaliśmy się przeciwstawić i momentami nieźle to wyglądało, ale jednak zwycięstwo było dosyć wyraźne. W ogóle mecz stał jednak na dobrym poziomie, a obie ekipy grały z bardzo dużym zaangażowaniem. To była dobra promocja kobiecej piłki.

Hat-trickiem w derbowym starciu popisała się niezawodna Paulina Babińczuk, która w sumie ma już na koncie 10 bramek. Po jednym trafieniu dołożyły natomiast Paulina Pogorzelska i Patrycja Kucharczyk.

Trzecia drużyna z naszego regionu – przetrzebione kontuzjami UKS Mazury Mrągowo uległa na wyjeździe Wissie Szczuczyn 0:3 i z zerowym dorobkiem punktowym zamyka ligową tabelę.

W trzecim meczu, dwóch ekip z Podlasia, Promień Mońki przegrał u siebie 2:3 z MKS Mielnik. Pauzowały tym razem Atomówki Korsze, które wraz OKS Stomil II i MKS Mielnik mają po sześć punktów. Liderem pozostaje OKS Stomil I, który ma na koncie komplet 12 punktów.

 

PG

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#####  ##  #### 
#  # # # #  # 
#  # #  # #   
#  # ###### #   
#  # #  # #  # 
##### #  # ####