Krótko - V liga

Wyniki "okręgówki" (gr. 1): Orlęta demolują kolejnego rywala!

2011-09-14 23:42:19 Orlęta Reszel, MKS Szcztyno, DKS Dobre Miasto, Błękitni Orneta

Wyniki

To już nie są żarty! Siedem meczów, komplet punktów i aż 32 strzelone gole - bilans, którym mogą się pochwalić Orlęta, niezależnie od klasy rozgrywkowej, budzi podziw! Tym razem Orlęta rozniosły 6:1 Polonię Lidzbark Warmiński. Bez porażki pozostają również DKS Dobre Miasto i Błękitni Orneta, którzy pod wodzą nowego trenera Jarosława Sankowskiego, zremisowali 2:2 z Granicą Bezledy. Wciąż bez punktu MKS Szczytno.

5. do MKS 2011-09-16 07:21:03 (***-***-***-***.tonetic.pl) #9038 0:0 zgłoś

Byłeś na meczu? Pomyłka? Może dla was też była pomyłka z karnym? Skromnie do przerwy powinno być 5-0 i byś tu nie skakał jak pchła żadnego strzału nie oddaliście I połowie o czym w ogóle gadacie. Najsłabszy zespół z którym grał do tej pory DKS powtórzę najsłabszy!

6. MKS 2011-09-15 22:18:06 (gup***.internetdsl.tpnet.pl) #9034 0:0 zgłoś

ty sie tam leszczu nie przejmuj ... Jezeli MKS Szczytno jest taki słaby to dlaczego wicelider traci 2 bramki w 5 minut ... dwa karne to pomylka sedziego i tak dzieki nim przegrywa sie mecze...

7. tezak 2011-09-15 21:48:57 (***.olsztyn.vectranet.pl) #9028 0:0 zgłoś

Sankowski to jest trener, bo nie był na waszym meczu bez uzasadnienia. Był u nas na Warmii, u nas też jest trenerem i też ma zobowiązania. Pozdrawiam

8. L.W 2011-09-15 17:57:42 (atm.reszel.arkusnet.pl) #9017 0:0 zgłoś

Orleta to młody zespół średnia to chyba niecałe 21 lat ale są naprawde grożni potrafią wciagnąć rywala i nakałtować jak nikt inny w okregówce a zgranie to ich atut

9. ... 2011-09-15 15:49:18 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #9006 0:0 zgłoś

SZCZYTNO za rok A KLASAAAAAA!!!!!

10. ;) 2011-09-15 15:22:28 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #9000 0:0 zgłoś

Miesiąc pod dowództwem Darka Maleszewskiego i Orlęta dają czadu ;) Pozdro

11. q 2011-09-15 15:09:28 (***.***.***.***) #8999 0:0 zgłoś

liga jest długa nie kończy sie na 8 kolejce

12. MKS J-NY 2011-09-15 14:23:37 (***.***.***.***) #8996 0:0 zgłoś

Zgadza się Orlęta zasługują na awans jak nikt inny w tej grupie. Sportowo i kibicowsko

13. KIBIC ORLĘTA! 2011-09-15 13:49:00 (atm.reszel.arkusnet.pl) #8994 0:0 zgłoś

IV LIGA ORLĘTA IV LIGA!!!! Takiego startu sezonu nie było nigdy w historii klubu, a na awans już pora bo nie było żadnego awansu od jakiś 13/14 lat! A Więc kiedy jak nie teraz!?. Szczerze nie stawiałem ze możemy powalczyć w tym sezonie tak młodym składem, a jednak zgranie robi swoje. No i Jankiel zaczął strzelać. BRAWO!!!!

14. ... 2011-09-15 10:26:35 (***.***.***.***) #8985 0:0 zgłoś

MKS Jeziorany grał na wyjeździe ne u sibie...oni graja wszystkie mecze po za Szczytnem na wyjazdach

15. orneciak 2011-09-15 08:53:45 (atm.orneta.arkusnet.pl) #8980 0:0 zgłoś

Sankowski nie był na meczu bo nie przyjechał ...i to jest trener??

16. kibic 2011-09-15 08:09:08 (atm.reszel.arkusnet.pl) #8978 0:0 zgłoś

Orlęta co to miało być!? Miało być 5:1 ;( haha. Nie no Brawo chłopaki ; )