forBet promocja

News - Transfery - Nasi za granicą

Maciej Bykowski w ŁKS Łódź

2011-01-05 15:12:06 -

Fot. Oficjalna strona klubu / poloniabytom.com.pl

Fot. Oficjalna strona klubu / poloniabytom.com.pl

33-letni Maciej Bykowski będzie jednym z trzech zawodników z Warmii i Mazur, ktory wiosną zagra w Łódzkim Klubie Sportowym. Jak donosi serwis zpierwszejpilki.com.pl zawodnik rodem z Elbląga do lidera I ligi przeniósł się z ekstraklasowej Polonii Bytom i dziś zostanie zaprezentowany jako nabytek nowej drużyny.

W Bytomiu Maciej Bykowski spędził dwie rundy i nie strzelił żadnej bramki. Wcześniej przez pięć lat (z roczną przerwą na występy w Górniku Łęczna) "Byczek" występował w klubach z Grecji. W sezonie 2004/05 był nawet zawodnikiem Panathinaikosu Ateny, dla ktorego rozegrał sześć spotkań i strzelił cztery bramki.

Bykowski pochodzi z Elbląga, ale z rodzinnego miasta wyjechał już dość dawno, bo 15 lat temu. Jesienią 1999 roku przez pół roku grał natomiast w olsztyńskim Stomilu, dla którego w 15 meczach zdobył trzy gole.

Oprócz niego w ŁKS występują również Piotr Klepczarek (wychowanek Stomilu) i Bartosz Romańczuk (pochodzi z Olecka). Z naszym regionem mocno związany jest również Adrian Woźniczka, który kilka lat temu przez jeden sezon był zawodnikiem Stomilu.

Piotr Gajewski

Komentarze

 1. kolunio 2011-01-05 21:36:21 #244 0:0 zgłoś

  he he dziadek znalazł kolejną bezpieczną przystań. Jak on to robi...

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
 # #  # # #  # 
 ##  #  # #  # 
 ##  ###### #  # 
 # # #  # # # 
#  # #  #  ##