forBet promocja

Krótko - Stadion - Kibice - I liga

Przy A8 Karty Kibica już do nabycia

2011-08-11 18:00:33 Olimpia Elbląg

Przy A8 Karty Kibica już do nabycia

Od dziś (11 sierpnia) w siedzibie elbląskiej Olimpii można wyrabiać Karty Kibica. Identyfikatory umożliwiają zakup biletu na mecz i uprawniają do korzystania z pakietu lojalnościowego przygotowanego przez klub. Niemiłą informacją są z kolei spodziewane, ale znaczne, podwyżki cen biletów.

Karty Kibica będą dostępne w czterech odmianach: Standard, Srebrnej, Złotej i Junior. Wyrobienie karty jest obowiązkiem każdego kibica, który ligowe mecze Olimpii chce oglądać z trybun przy ul. Agrykola. Kartę Kibica można wyrobić w klubie, gdzie na miejscu robione są zdjęcia, a karty drukowane.

Podstawowa karta kosztuje 10 zł. Uprawnia do zniżek w programie lojalnościowym, do którego przystąpiły firmy współpracujące z klubem (Pizzeria La Capra, Tattoo Pizza, Rabat Taxi, sklep motoryzacyjny G-Car).

Karta Srebrna (koszt wyrobienia - minimum 50 zł) uprawnia natomiast do zniżek z programu lojalnościowego do karty podstawowej oraz do rabatu w wysokości 25 procent przy korzystaniu z usług medycznych placówki Twoje Zdrowie.

Wyrobienie Złotej Karty to jednocześnie przystąpienie do Klubu 100 - czyli grona sponsorów Olimpii, którzy miesięcznie wpłacają na konto klubu minimum 100 zł. Uprawnia do wszystkich przywilejów dotyczących Karty Standard i Srebrnej (rabat na usługi medyczne jest dwa razy większy) oraz do darmowego wstępu na wszystkie spotkania Pucharu Polski rozgrywane w Elblągu i uczestnictwa w imprezach organizowanych przez klub. Ponadto posiadacz Złotej Karty, jeżeli sobie tego zażyczy, może zostać wymieniony na oficjalnej stronie internetowej Olimpii (dotyczy to również nazwy firmy).

Najzagorzalsi nieletni sympatycy klubu będą mogli wyrobić sobie Kartę Junior, co będzie się wiązać z kosztem 10 zł. Wyrobienie tej karty nie jest jednak obowiązkowe.

Wyrabianie kart rusza w czwartek, 11 sierpnia. Wniosek o wydanie karty można ściągnąć z oficjalnej strony klubu, a następnie wystarczy przyjść z nim na Agrykola 8.

Wyrabianie kart będzie możliwe od poniedziałku do piątku, od 8 do 18.

Niemiłą nowością jest za to spodziewana podwyżka cen biletów. Od nowego sezonu wejściówki na mecze będą znacznie droższe niż dotychczas, ale... to przecież I liga!

 

Nowe ceny biletów:

 • Trybuna A (kryta) - 32 zł (karnet: 288 zł)
 • Trybuna B ("Prosta") - 20 zł (karnet: 180 zł)
 • Trybuna C (łuk) - 10 zł (karnet: 90 zł)
 • Bilet rodzinny: dziecko do lat 10 - 2 PLN, wstęp na trybunę B i C. Jeden dorosły może wprowadzić troje dzieci.

 

 

PG

 

źródło: olimpia.elblag.com.pl / e-olimpia.com / własne

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #  # 
#  # # # ##  # 
#  #  #  # # # 
#  #  #  # # # 
#  #  #  #  ## 
 ####  #  #  #