Krótko - IV liga - V liga - Puchar Polski

WPP: DKS Dobre Miasto - Tęcza Biskupiec 3:0 (0:0)

2011-08-07 02:41:10 DKS Dobre Miasto, Tęcza Biskupiec

Wygląda na to, że DKS Dobre Miasto ma chrapkę na kolejną fantastyczną przygodę w Wojewódzkim Pucharze Polski. W sobotę gracze DKS ograli wyżej notowanego rywala z Biskupca aż 3:0.

Wielkie strzelanie uderzeniem z dystansu rozoczął Adam Orłowski w 64 min.

Dziesięć minut później strzałem głową popisał się Jarosław Waszkiel i zrobiło się 2:0.

Trafienie pieczętujące zwycięstwo zaliczył w 86 min. Marcin Kryński po uderzeniu z rzutu wonego.

źródło: dks.futbolowo.pl

1. dks 2011-08-08 09:59:36 (***-***-***-***.tonetic.pl) #7705 0:0 zgłoś

Dks jak profesorowie podpuścili potem skasowali hehe

2. Piotr Gajewski 2011-08-08 02:11:31 (public-gprs***.centertel.pl) #7700 0:0 zgłoś

No jasne, ze Marcin. Ale z Marka tez niezly grajcar byl ;)

3. łubu dubu łubu dubu TO SPIEWAŁ 2011-08-07 22:14:39 (***-***-***-***.tonetic.pl) #7699 0:0 zgłoś

Kibic co ty sie wypowiadasz trzy bramki po błedach chyba nie na ty meczu byłes dobry zespól nie daje sobie wbic trzy bramki cielaku i gdzie byli podjechani jak każdy nadwaga to zajebiscie podjechani .

4. kibic 2011-08-07 19:52:44 (apn-***-***-***-***.dynamic.gprs.plus.pl) #7692 0:0 zgłoś

Do ,,Widza" widocznie nie wiesz co piszesz, pierwsza polowa to dominacja TĘCZY (trzy setki) i dobra gra a to co miał DKS to po błędach obrony i nic poza tym. Drugą połowe DKS zagrał odważniej i zatakował wyżej i to przyniosło efekt bramkowy. Tęcza jest po ciężkim okresie przygotowawczym dodajmy że grali co trzy dni sparingi i nie mają świeżości.

5. widz 2011-08-07 19:12:42 (gfv***.internetdsl.tpnet.pl) #7686 0:0 zgłoś

Jeśli poziom który prezentuje Tęcza to poziom IV ligi to spokojnie DKS sobie poradzi. Tęcza jest słaba w obronie,stoper to jest jakieś nieporozumienie,boczny pomocnik to samo. DKS zagrał dobry mecz,Kryna bramka z wolnego, Łysy strzał życia oddał najwyraźniej. Ogólnie dobry mecz. Tylko DKS

6. DKS 2011-08-07 11:56:58 (***-***-***-***.tonetic.pl) #7680 0:0 zgłoś