Krótko - IV liga - Sparingi

Sparing: Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec 4:3

2011-07-25 23:06:27 Błękitni Pasym, Marcin Wincel, Krzysztof Pilski, Damian Widuto, Paweł Pietrzak, Grzegorz Naczas, Marcin Łukaszewski, Tęcza Biskupiec

Marcin Łukaszewski już teraz jest w znakomitej formie. Fot. em

W sobotę późnym popołudniem Błękitni Pasym rozegrali pierwszy sparing przed nowym sezonem. Pasymianie wygrali z Tęczą Biskupiec 4:3, a wszystkie cztery gole strzelił jeden zawodnik. Tak, ten zawodnik - Marcin Łukaszewski.

W pierwszej połowie, przy stanie 1:0 dla Błękitnych, Tęcza miała okazję, by doprowadzić do wyrównania, lecz zawodnik gości zmarnował rzut karny - Patryk Malanowski obronił.

Błękitni: (I połowa) Malanowski - Domżalski, Stalmach, Pilski, Widuto - D. Kruczyk, S. Łukaszewski, Pietrzak - Gołębiewski - Łuczak, M. Łukaszewski; (II połowa) Bukowiecki - Stalmach, Rytelewski, Łączyński, Domżalski - Pietrzak, S. Łukaszewski, Foruś - M. Nosowicz - Łuczak, M. Łukaszewski