forBet promocja

Krótko - III liga - Inne

Terminarz III ligi gotowy

2011-07-14 21:31:42 warmińsko-mazursko-podlaska III liga, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej

Terminarz III ligi gotowy

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, który w tym sezonie będzie prowadzić rozgrywki podał terminarz podlasko-warmińsko-mazurskiej III ligi. Pierwsze mecze odbędą się 13 sierpnia, a runda jesienna zakończy się 5 i 6 listopada.

 

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia 

 

ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa 

Granica Kętrzyn - Czarni Olecko 

Orzeł Kolno - MKS Korsze 

Olimpia 2004 Elbląg - Pogoń Łapy 

Olimpia Zambrów - Zatoka Braniewo 

Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo 

Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Concordia Elbląg - Warmia Grajewo 

 

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia 

 

Motor Lubawa - Warmia Grajewo 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Concordia Elbląg 

Mrągowia Mrągowo - Start Działdowo 

Zatoka Braniewo - Huragan Morąg 

Pogoń Łapy - Olimpia Zambrów 

MKS Korsze - Olimpia 2004 Elbląg 

Czarni Olecko - Orzeł Kolno 

ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn 

 

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia 

 

Granica Kętrzyn - Motor Lubawa 

Orzeł Kolno - ŁKS 1926 Łomża 

Olimpia 2004 Elbląg - Czarni Olecko 

Olimpia Zambrów - MKS Korsze 

Huragan Morąg - Pogoń Łapy 

Start Działdowo - Zatoka Braniewo 

Concordia Elbląg - Mrągowia Mrągowo 

Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka 

 

Kolejka 4 - 31 sierpnia 

 

Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo 

Zatoka Braniewo - Concordia Elbląg 

Pogoń Łapy - Start Działdowo 

MKS Korsze - Huragan Morąg 

Czarni Olecko - Olimpia Zambrów 

ŁKS 1926 Łomża - Olimpia 2004 Elbląg 

Granica Kętrzyn - Orzeł Kolno 

 

Kolejka 5 - 3-4 września 

 

Orzeł Kolno - Motor Lubawa 

Olimpia 2004 Elbląg - Granica Kętrzyn 

Olimpia Zambrów - ŁKS 1926 Łomża 

Huragan Morąg - Czarni Olecko 

Start Działdowo - MKS Korsze 

Concordia Elbląg - Pogoń Łapy 

Warmia Grajewo - Zatoka Braniewo 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Mrągowia Mrągowo 

 

Kolejka 6 - 10-11 września 

 

Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 

Zatoka Braniewo - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Pogoń Łapy - Warmia Grajewo 

MKS Korsze - Concordia Elbląg 

Czarni Olecko - Start Działdowo 

ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg 

Granica Kętrzyn - Olimpia Zambrów 

Orzeł Kolno - Olimpia 2004 Elbląg 

 

Kolejka 7 - 14 września 

 

Olimpia 2004 Elbląg - Motor Lubawa 

Olimpia Zambrów - Orzeł Kolno 

Huragan Morąg - Granica Kętrzyn 

Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża 

Concordia Elbląg - Czarni Olecko 

Warmia Grajewo - MKS Korsze 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Pogoń Łapy 

Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo 

 

Kolejka 8 - 17-18 września 

 

Motor Lubawa - Zatoka Braniewo 

Pogoń Łapy - Mrągowia Mrągowo 

MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Czarni Olecko - Warmia Grajewo 

ŁKS 1926 Łomża - Concordia Elbląg 

Granica Kętrzyn - Start Działdowo 

Orzeł Kolno - Huragan Morąg 

Olimpia 2004 Elbląg - Olimpia Zambrów 

 

Kolejka 9 - 24-25 września 

 

Olimpia Zambrów - Motor Lubawa 

Huragan Morąg - Olimpia 2004 Elbląg 

Start Działdowo - Orzeł Kolno 

Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn 

Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Czarni Olecko 

Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze 

Zatoka Braniewo - Pogoń Łapy 

 

Kolejka 10 - 1-2 października 

 

Motor Lubawa - Pogoń Łapy 

MKS Korsze - Zatoka Braniewo 

Czarni Olecko - Mrągowia Mrągowo 

ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo 

Orzeł Kolno - Concordia Elbląg 

Olimpia 2004 Elbląg - Start Działdowo 

Olimpia Zambrów - Huragan Morąg 

 

Kolejka 11 - 8-9 października 

 

Huragan Morąg - Motor Lubawa 

Start Działdowo - Olimpia Zambrów 

Concordia Elbląg - Olimpia 2004 Elbląg 

Warmia Grajewo - Orzeł Kolno 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Granica Kętrzyn 

Mrągowia Mrągowo - ŁKS 1926 Łomża 

Zatoka Braniewo - Czarni Olecko 

Pogoń Łapy - MKS Korsze 

 

Kolejka 12 - 15-16 października 

 

Motor Lubawa - MKS Korsze 

Czarni Olecko - Pogoń Łapy 

ŁKS 1926 Łomża - Zatoka Braniewo 

Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo 

Orzeł Kolno - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Olimpia 2004 Elbląg - Warmia Grajewo 

Olimpia Zambrów - Concordia Elbląg 

Huragan Morąg - Start Działdowo 

 

Kolejka 13 - 22-23 października 

 

Start Działdowo - Motor Lubawa 

Concordia Elbląg - Huragan Morąg 

Warmia Grajewo - Olimpia Zambrów 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Olimpia 2004 Elbląg 

Mrągowia Mrągowo - Orzeł Kolno 

Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn 

Pogoń Łapy - ŁKS 1926 Łomża 

MKS Korsze - Czarni Olecko 

 

Kolejka 14 - 29-30 października 

 

Motor Lubawa - Czarni Olecko 

ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze 

Granica Kętrzyn - Pogoń Łapy 

Orzeł Kolno - Zatoka Braniewo 

Olimpia 2004 Elbląg - Mrągowia Mrągowo 

Olimpia Zambrów - Dąb Dąbrowa Białostocka 

Huragan Morąg - Warmia Grajewo 

Start Działdowo - Concordia Elbląg 

 

Kolejka 15 - 5-6 listopada 

 

Concordia Elbląg - Motor Lubawa 

Warmia Grajewo - Start Działdowo 

Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg 

Mrągowia Mrągowo - Olimpia Zambrów 

Zatoka Braniewo - Olimpia 2004 Elbląg 

Pogoń Łapy - Orzeł Kolno 

MKS Korsze - Granica Kętrzyn 

Czarni Olecko - ŁKS 1926 Łomża

 

 

PG

 

źródło: 90minut.pl / WMZPN

Komentarze

  1. do karlutto 2011-07-15 18:03:16 (abbz***.neoplus.adsl.tpnet.pl) #6761 0:0 zgłoś

    Idz na jezyk polski , moze sie nauczysz zadwac pytanie glabie... chyba ze masz porazenie mozgowe to wybaczam !

  2. karlutto 2011-07-15 17:36:45 #6759 0:0 zgłoś

    Moze byc lepiej i w nast sezonie w III lidze zagra jeszcze mniej zespolow z podlasia, a wiecej z WiM?

  3. ... 2011-07-15 09:44:56 (***-***-***-***.zone***.bethere.co.uk) #6739 0:0 zgłoś

    W Kolnie internet mają tylko ok 13 do 15 więc może wpisze się trochę później

  4. Kibic 2 2011-07-15 08:48:31 (host-***-***-***-***.olsztyn.mm.pl) #6738 0:0 zgłoś

    i gdzie jest teraz kibic orla kolno ktory smial sie z motoru? mowilem nie spuszczaj sie zbyt wczesnie.

  5. kibic 2011-07-14 23:36:59 (***.***.***.***) #6731 0:0 zgłoś

    Vęgoriak - 14 lipca 2011, 22:04:15 - 31.6.208.105 A ja myślę że nie jest to ostateczny terminarz ponieważ Podlaski związek który prowadzi rozgrywki w sezonie 2010-2011 nie przewidział wszystkich możliwych zdarzeń np tego że Zambrów który wygrał ligę nie zechcę awansować do 2 ligi bowiem przyjął regulamin rozgrywek który określa w rozdziale Spadki i awanse w pukcie 4. " Drużyny które po zakończeniu rozgrywek sezonu 2010 - 2011 zajmą w tabeli III ligi grupy V miejsca 14-16 spadają do właściwej terytorialnie IV ligi. Ilość drużyn spadających z III ligi ulega zwiększeniu o ilość drużyn z II ligi" Ponieważ Ruch WM dyscyplinarnie przeniesiony do IV ligi brak jest warunku że spadnie z III ligi grupy V więcej niż określoną w części zasadniczej a za tem drużyna która zajeła 13 miejsce a jest to Vęgoria Węgorzewo w świetle obowiązującego prawa - cytowanego regulaminu nie spadła z III ligi grupy V i tu jest problem jak ten problem rozwiązać uważam że Vęgoria powinna skorzystać z wszelkiego przysługującego prawa aby obronić się przed spadkiem wykorzystując wszystkie instancję z sądem powszechnym włącznie to działacze naważyli takiego piwo Pseudonim (max 10 znaków):

  6. kokominodikokis 2011-07-14 23:12:56 (host-***-***-***-***.dynamic.mm.pl) #6730 0:0 zgłoś

    już wcześniej wam podawałem ten terminarz :)

Dodaj swój komentarz

                     
     # #    # #    # 
     # #    # #    # 
     # #    # #    # 
     # #    # # ## # 
#    # #    # ##  ## 
 ####   ####  #    #