forBet promocja

News - III liga

Mecz Pelikan - Concordia pod lupą Rzecznika Dyscyplinarnego PZPN

2024-04-19 21:15:03 Concordia Elbląg, Pelikan Łowicz

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. pixabay.com

Polski Związek Piłki Nożnej będzie się przyglądać spotkaniu III ligi: Pelikan Łowicz - Concordia Elbląg. Jest podejrzenie, że doszło do popełnienia przewinienia dyscyplinarnego match-fixingu.

Pod koniec marca działacze Concordii Elbląg zdecydowali, że na spotkanie do Łowicza wyślą juniorów. O tym fakcie poinformowali dopiero pod koniec mikrocyklu, ale wiadomość w środowisku musiała się rozejść zdecydowanie wcześniej.

Nic dziwnego, że pojawiło się sporo typów na to, że Concordia Elbląg wysoko przegra w Łowiczu. I tak oczywiście się stało, bo młodzi piłkarze przegrali 0:8.

Sprawę pod lupę wziął Polski Związek Piłki Nożnej. - Rzecznik Dyscyplinarny PZPN, na podstawie potwierdzonych informacji o podejrzanych zakładach bukmacherskich, wszczął postępowanie wyjaśniające, dotyczące popełnienia przewinienia dyscyplinarnego match-fixingu w meczu piłkarskim w 3 lidze w dniu 30 marca 2024 r. pomiędzy drużynami Pelikan Łowicz i Concordia Elbląg - czytamy na stronie pzpn.pl.

Jednocześnie Rzecznik Dyscyplinarny PZPN wskazuje, że:

1) Bezwzględnie zabronione jest wpływanie na przebieg lub wynik meczu piłkarskiego w celu wyeliminowania jego nieprzewidywalnego charakteru, w szczególności w związku z zakładami bukmacherskimi.

2) Osoby podlegające przepisom Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN mają bezwzględny zakaz udziału w zakładach bukmacherskich dotyczących sportu piłki nożnej, bezpośrednio lub za pośrednictwem innych osób, a w przypadku uznania ich odpowiedzialności dyscyplinarnej mogą narazić siebie oraz klub piłkarski, z którym są związane, na poniesienie bardzo dotkliwych kar dyscyplinarnych.

rys

źródło: pzpn.pl

Komentarze

 1. do poniżej 2024-04-22 14:51:42 (***.***.***.***) #79167 0:0 zgłoś

  a kto ich tam wie , murzyn już nie gra i wszystko w d......e

 2. Hsi 2024-04-22 11:45:45 (***.***.***.***) #79166 0:0 zgłoś

  Molestowania stomilanek i tak nie przebiją.

Dodaj swój komentarz

          
 #### #  # ##### 
#  # #  #  #  
#  # #  #  #  
# # # #  #  #  
#  # #  #  #  
 ### # ####  #