forBet promocja

News - IV liga

Adam Boros nowym trenerem Jezioraka Iława

2024-04-10 11:32:34 Jeziorak Iława, Adam Boros, Jarosław Chodowiec

Adam Boros. Fot. Jeziorak Iława

Adam Boros. Fot. Jeziorak Iława

Jeziorak Iława ma nowego szkoleniowca. Umowę z IV-ligowcem podpisał Adam Boros. W Iławie bardzo liczą na doświadczenie trenera, który pomoże utrzymać iławski klub przed degradacją do klasy okręgowej.

W tym sezonie będzie to czwarty szkoleniowiec, który poprowadzi Jezioraka Iława. Do sezonu zespół przygotowywał były piłkarz tego klubu Daniel Madej, ale pod koniec września działacze iławskiego klubu doszli do porozumienia ze szkoleniowcem w sprawie polubownego rozwiązania umowy.

Wtedy postanowiono postawić na Jarosława Chodowca, który w Jezioraku Iława prowadził drużynę rezerw. Wyniki w rundzie wiosennej nie były zadowalające nikogo w Iławie. Zespół Jezioraka w pięciu spotkaniach wywalczył zaledwie trzy punkty. Trener Chodowiec po porażce 2:5 z Constractem Lubawa podał się do dymisji, a zarząd klubu przyjął jego rezygnację.

Zaczęto poszukiwania nowego trenera, który mógłby poprawić grę iławskiego klubu. Na początek uruchomiono opcję tymczasową i w meczu z Granicą Kętrzyn drużynę prowadził Tomasz Radziński. Spotkanie nie poszło po myśli Jezioraka i zakończyło się porażką 1:3.

We wtorek pierwszy trening z Jeziorakiem Iława poprowadził Adam Boros. 59-letni szkoleniowiec znany jest w regionie z pracy elbląskich klubach: Olimpia oraz Concordia. Pracował także m.in. w Zatoce Braniewo, Polonii Pasłęk czy ostatnio w Syrenie Młynary. Na facebokowym profilu tego ostatniego klubu w poniedziałek pojawiła się informacja o rezygnacji z pracy w klubie A-klasy. Od razu pojawiła się plotka, że Adam Boros wraca do II-ligowej Olimpii, która także w ostatnim czasie zwolniła trenera. Ostatecznie Przemysława Gomułkę zastąpił Sebastian Letniowski.

Jeziorak Iława aktualnie zajmuje 13. miejsce w forBET IV lidze, co przy spadkowym miejscu Concordii Elbląg w III lidze, daje w tym momencie grę w barażach z jednym z zespołów klasy okręgowej. Debiuta Adama Borosa nastąpi w sobotę przeciwko Mazurowi Ełk. Dojdzie do bezpośredniego spotkania dwóch drużyn, które chcą uniknąć spadku z ligi.

rys

Komentarze

 1. Pretorianin 2024-04-12 09:15:57 (***.***.***.***) #79130 0:0 zgłoś

  A myślałem ze będzie cos więcej o nowym trenerze. A tu wysyp wywodów jak to pięknie było za PiS. Lektorat PiS to prości ludzie, nic nie wnoszący do życia. Patologia.

 2. JAK WAM NIE WSTYD 2024-04-11 20:33:59 (***.***.***.***) #79129 0:0 zgłoś

  po co lotnisko jak jest w Berlinie , po co polskie stocznie jak są w Hamburgu , po co telewizja polska jak jest TVN , po co nam inwestycje w kraju jak wolimy jezdzić na truskawki do Niemiec i na zmywak do Londynu- fur Deutschland

 3. patologia popiera pis 2024-04-11 16:45:28 (***.***.***.***) #79128 0:0 zgłoś

  to tego pseudo polaka na dole. PIS przekupuje nierobów i dlatego na wioskach ma takie poparcie.

 4. bono62 2024-04-11 16:21:51 (***.***.***.***) #79127 0:0 zgłoś

  ty popierający pis - pomyliłeś fora-to jest akurat o piłce nożnej spróbuj może w tv republika tak takich cenią

 5. JESTEM POLAKIEM-POPIERAM PIS 2024-04-11 13:51:13 (***.***.***.***) #79126 0:0 zgłoś

  Kaczyński jako pierwszy polityk zauważył zubożenie polskiego społeczeństwa dał ludziom 500+ dał 13 tki dał 14 tki wyprawki szkolne , wprowadził stawki godzinowe , podniósł najniższe wynagrodzenie i wiele wiele innych dodatków socjalnych dla Polaków,. co zrobił Tusk ? ukradł Polakom 150mld zł z OFE wysprzedał polski majątek fabryki banki , polskie stocznie nawet kolejkę na Kasprowy , za Tuska było rekordowe bezrobocie oraz tzw umowy śmieciowe - Polacy musieli zapierdalać bez umowy bez urlopu bez prawa do zasiłku chorobowego,pełna pogarda dla pracownika - jak się nie podoba won za bramę - starsi Polacy pamiętają te czasy - pamiętają złowieszcze hasło Tuska - Fur Deutschland, NIKT tak Polsce nie zaszkodził

 6. dyplom w miesiąc 2024-04-11 08:43:44 (***.***.***.***) #79125 0:0 zgłoś

  Nie szanuję tych ludzi; Stalin,Mussolini,Putin,Kaczyński,Hitler,Franco...

Dodaj swój komentarz

           
#  # #### #  # 
 # # #  # #  # 
 ##  #  # #  # 
 ##  #  # #  # 
 # # #  # # # 
#  # ####  ##