forBet promocja

News - III liga

ŁKS Łomża rywalem GKS-u Wikielec

2024-03-29 21:45:14 GKS Wikielec, ŁKS Łomża

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

Piłkarze III-ligowego GKS-u Wikielec w sobotę przed własną publicznością powalczą z innym kandydatem walczącym o pozostanie w lidze - ŁKS-em Łomża. Spotkanie zaplanowano na sobotę (30 marca 2024 roku) o godzinie 14:00.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

GKS Wikielec do zeszłego weekendu wiosną jeszcze nie doznał ligowej porażki. Niestety dobra passa została przerwana po wyjeździe do lidera z Grodziska Mazowieckiego. Miejscowa Pogoń, która nie ukrywa swoim ambicji, powrotu na boiska centralne, wygrała 5:0 z drużyną z naszego województwa.

Szkoleniowiec GKS-u Wikielec po tym spotkaniu nie ukrywał, że wysoka porażka go bolała jako trenera, ale przykładał ogromnej wagi do pogorszenia bilansu bramkowego, który ostatecznie na koniec nie będzie miał znaczenia, tylko liczba zdobytych punktów, a o te w Grodzisku Mazowieckim będzie ciężko o wiele silniejszym zespołom w III lidze od GKS-u Wikielec.

Podopieczni Damiana Jarzembowskiego od początku sezonu wiedzieli, że ich celem jest spokojne utrzyma się w lidze, i patrząc na dotychczasowe wyniki w lidze, to GKS spokojnie zbiera punkty i może z optymizmem patrzeć w przyszłość. Najbliższym rywalem będzie ŁKS Łomża, który na koniec rundy jesiennej zajmował ostatnie miejsce w lidze, ale po zimowych wzmocnieniach nie doznali jeszcze ligowej porażki. Podobnie jak GKS wywalczyli w 2024 roku osiem punktów, ale GKS zagrał o jedno spotkanie więcej od rywali.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygra GKS Wikielec: 2,65
 • Remis: 3,55
 • Wygra Pogoń: 2,30

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # ##### 
#  # #  #  
#  # #  #  
# ## # #  #  
## ## #  #  
#  # #  #