forBet promocja

News - Inne

Ranking promocji bukmacherów na mecz Walia - Polska

2024-03-26 08:23:03 -

Robert Lewandowski. Fot. Emil Marecki

Robert Lewandowski. Fot. Emil Marecki

We wtorek wszyscy trzymamy kciuki za Pawła Dawidowicza oraz pozostałych reprezentantów Polski! Takie spotkanie oznacza, że nie mogło zabraknąć aktywności dla wszystkich amatorów typowania zakładów. Przed najważniejszym w ostatnim czasie meczem sprawdziliśmy promocje, które przygotowali legalni polscy bukmacherzy i wybraliśmy najciekawsze z nich.

Szczegóły wymienionych poniżej promocji znajdziecie na stronie Pewniaczki.pl, czyli u jednego z naszych partnerów. Poza akcjami bukmacherów macie tam również kody promocyjne zapewniające atrakcyjne pakiety bonusów powitalnych, a także codzienne analizy meczów najlepszych zagranicznych lig.

Betfan: Darmowy zakład 200 złotych za słowo „okazja” w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego

Teoretycznie najłatwiejszy bonus do zgarnięcia – wystarczy bowiem, że Dariusz Szpakowski podczas transmisji meczu Walia – Polska wypowie swoje legendarne „Okazja!”. Żeby móc skorzystać z tej… okazji należy założyć wcześniej konto gracza w Betfan używając kodu PEWNIACZKI oraz, wpłacić depozyt oraz zagrać kupon z dowolnym zdarzenie z oferty Walia – Polska.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

Superbet: Bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Polski

Kolejne promocje dotyczą występu reprezentacji Polski, a największy możliwy do otrzymania bonus oferuje bukmacher Superbet. Warunkiem jest tu zarejestrowanie się z użyciem kodu PEWNIACZKI, wpłacenie min. 50 złotych oraz zagranie swojego pierwszego kuponu za symboliczne 2 złote. Na tym kuponie musi znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na bramkę Polski z Walią, a trafienie Polaków oznacza bonus aż 400 złotych.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

Fortuna: 300 PLN za bramkę Polski

Nieco mniejszy bonus oferuje bukmacher Fortuna, który za gola Polaków przyznaje 300 złotych. Tutaj warunek odebrania nagrody jest dokładnie taki sam – należy założyć konto z kodem PEWNIACZKI, wpłacić pierwszy depozyt oraz zagrać zakład solo na bramkę reprezentacji Polski.

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

LV BET: Kurs 100.00 na wygraną Polski

Promocję dla nowych graczy przewidział także bukmacher LV BET, który podnosi jednak poprzeczkę i za cel wyznacza wygrany zakład ze zwycięstwem „Biało-czerwonych”. Pierwszy krok to rejestracja z kodem PEWNIACZKI2020, później należy wpłacić 20 PLN i postawić kupon z zakładem na zwycięstwo Polaków. Bonus za wygraną to 100 PLN, ale i wkład i ryzyko są mniejsze – niższy jest zarówno wymagany depozyt, jak i stawka kuponu (zaledwie jedna złotówka).

Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.

Promocje dla graczy posiadających konto

Legalni bukmacherzy mają też coś specjalnego dla aktywnych użytkowników, którzy posiadają już swoje konto. Bukmacher Superbet podkręcił doskonale znaną już funkcję „Superprzewagi”, w której skorzystają ci stawiający na awans Polaków. Taki zakład będzie rozliczony jako wygrany już wtedy, gdy Polska będzie prowadzić z Walią 1:0.

Drugą opcją jest promocja bukmachera forBET, który daje możliwość zagrania zwycięstwa Polski bez ryzyka. Jeżeli nasza reprezentacja przegra (i będzie to jedyne nietrafione zdarzenie) to gracz otrzyma zwrot pełnej stawki w wysokości 149 PLN.

Bukmacher PZBuk daje z kolei szansę odebrania darmowego zakładu właśnie na mecz Walia – Polska. Wcześniej należy zapisać się do promocji na stronie, wpłacić określony depozyt i zagrać za niego dowolny kupon. Wówczas, bez względu na rozstrzygnięcie, na konto trafi freebet do użycia na mecz Walia – Polska.

Szczegóły wymienionych akcji opisane są w osobnych artykułach w dziale promocji na stronie Pewniaczki.pl

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
 #### # ####