News - II liga

Stomil Olsztyn w strefie spadkowej II ligi

2024-03-04 20:42:27 Stomil Olsztyn, ŁKS II Łódź

Stomil Olsztyn przegrał 0:2 z ŁKS-em Łódź. Fot. Łukasz Kozłowski

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 0:2 w Łodzi z ŁKS-em II Łódź. Podopieczni Bartosz Tarachulskiego znajdują się aktualnie w strefie spadkowej.

Do przerwy Stomil Olsztyn remisował bezbramkowego w Łodzi. Wszystko posypało się po przerwie, a dokładnie po tym jak za dwie żółte kartki wyleciał Filip Laskowski. Gospodarze grając w przewadze objęli prowadzenie, a w doliczonym czasie gry ustanowili wynik spotkania.

- Niestety ponieśliśmy porażkę - słusznie zauważył Bartosz Tarachulski, trener Stomilu. - Liczyliśmy bardzo na zwycięstwo w tym meczu. Pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Mieliśmy mecz pod absolutną kontrolą, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki. Niestety zabrakło skuteczności. W szatni powiedzieliśmy sobie, by tak samo kontynuować tę dobrą grę w drugiej połowie. Niestety brak odpowiedzialności jednego zawodnika (Filip Laskowski - red.) spowodował, że od 60. minuty graliśmy w osłabieniu i ŁKS przejął inicjatywę, zdobył dwie bramki i w konsekwencji przegraliśmy mecz.

W sobotę (9 marca) Stomil Olsztyn u siebie zagra ze Stalą Stalowa Wola.