forBet promocja

News - III liga

GKS Wikielec zaczyna rundę wiosenną

2024-03-02 08:58:17 GKS Wikielec, Świt Nowy Dwór Mazowiecki

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

GKS Wikielec. Fot. gkswikielec.pl

Piłkarze GKS-u Wikielec wracają do rywalizacji w rozgrywkach III ligi. Celem zespołu na wiosnę jest utrzymanie się i uniknięcie degradacji do forBET IV ligi.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Po rundzie jesiennej piłkarze prowadzeni przez Damiana Jarzembowskiego zajmują 12. miejsce z dorobkiem 19. punktów w ligowej tabeli. Na ten moment daje to bezpieczną pozycję pozostania na kolejny sezon w III lidze. Warto odnotować, że GKS ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z poprzedniej rundy z Mławianką Mława.

W okresie przygotowawczym GKS Wikielec rozegrał osiem gier kontrolnych i żadnej nie przegrał. Zespół pokonał m.in. 2:1 II-ligowy Stomil Olsztyn, wygrał 5:2 z Elaną Toruń, zremisował 1:1 z Zawiszą Bydgoszcz i na koniec pokonał 2:0 DKS Dobre Miasto.

- Mam wrażenie, iż mimo przeszkód w postaci braku własnego boiska ze sztuczną nawierzchnią, niejednokrotnie trudnych warunków pogodowych oraz frekwencyjnych na treningach, możemy być usatysfakcjonowani i pełni optymizmu ze zrealizowanej pracy - podsumowuje okres przygotowawczy Damian Jarzembowski, trener GKS-u Wikielec. - Przed nami weryfikacja w postaci spotkań o punkty, a dla mnie kluczowe oprócz oczywiście szukania zwycięstw jest, byśmy kontynuowali proces, rozwijali się i zachowywali pozytywne nastawienie do każdego kolejnego spotkania.

Szkoleniowiec GKS-u na wiosnę będzie miał do dyspozycji nowych zawodników. Do zespołu dołączył łotewski napastnik Raivas Ķiršs z FK Auda, który ma wzmocnić siłę ataku III-ligowca. Spore doświadczenie do zespołu wniosą Arkadiusz Kuciński z Jezioraka Iława oraz Mateusz Szmydt z Concordii Elbląg. Do zespołu trafił doświadczony bramkarz Michał Leszczyński, który ostatnio grał w Sokole Ostróda, a wcześniej przez wiele lat bronił w I-ligowym Stomilu Olsztyn. Z olsztyńskiego II-ligowca na zasadzie wypożyczenia trafił Kacper Kondracki.

Odeszli: Jakub Wąsowski (Constract Lubawa), Paweł Sagan (Constract Lubawa), Szymon Licznerski (Constract Lubawa), Alan Klimek (Jeziorak Iława), Kacper Nowicki (Sokół Ostróda), Tomasz Wacławski (Supra Kwidzyn), Eryk Filipczyk (wolny zawodnik).

W pierwszym meczu przed własną publicznością GKS Wikielec zagra ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania w sobotę (2 marca) o godzinie 14:00.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygra GKS Wikielec: 2,85
 • Remis: 3,55
 • Wygra Świt: 2,20
 • Powyżej 2,5 gola: 2,07
 • Poniżej 2,5 gola: 1,50
 • Obie strzelą (tak): 2,13
 • Obie strzelą (nie): 1,64

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#    # # ##  # 
 #### #  # # # # 
   # ###### # # # 
#  # #  # #  ## 
 #### #  # #  #