forBet promocja

News - Kobiety

Będzie pierwsza wygrana? Stomilanki grają z Medykiem Konin

2023-10-05 13:42:06 KKP Stomilanki Olsztyn, Medyk Konin

Stomilanki Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomilanki Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomilanki Olsztyn wyjątkowo już w czwartek (godz. 16:00) rozegrają swoje kolejne ligowe spotkanie w Orlen Ekstralidze kobiet. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego zagrają na stadionie przy al. Piłsudskiego 69a z Medykiem Konin.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Sytuacja olsztyńskiej drużyny nie jest za wesoła. Po 6 kolejkach Stomilanki zajmują ostatnie miejsce w tabeli i mają na swoim koncie zaledwie 1 punkt. Zawodniczki z Olsztyna są jedynym zespołem w tym sezonie, który jeszcze nie wygrał żadnego spotkania. Jedyny remis miał miejsce w pierwszym meczu (0:0) we Wrocławiu ze Śląskiem.

Od tamtej pory olsztyńskie zawodniczki tylko przegrywają, a w ostatnim meczu meczu uległy 0:4 Pogoni Szczecin. Do przerwy było 0:0, Stomilanki nie wykorzystały swoich sytuacji, a rywalki po przerwie wykorzystały chwilę rozluźnienia w obronie i strzeliły dwa gole, a potem to już było tylko łatwiej.

- To nie jest tak, że w tym meczu nic na mnie wyszło, bo mieliśmy swoje sytuacje i tylko mogę gdybać teraz co by było gdyby się udało wyjść na prowadzenie w pierwszej połowie - mówi Dariusz Maleszewski, trener Stomilanek. - Zabrakło w naszej grze konsekwencji i rywalki to wykorzystały. Była chwila rozprężenia, nieuwagi i Pogoń wtedy strzelała bramki.

Najbliższy rywal Stomilanek Medyk Konin, to 4-krotny mistrz Polski, ale ostatni tytuł wywalczyły w 6 lat temu. Teraz są ligowym średniakiem, który jednak potrafi zaskoczyć i wygrać z teoretycznie silniejszymi zespołami. Tak było w ostatniej kolejce, kiedy to Medyk wygrał z Czarnymi Sosnowiec, które w tym sezonie miały walczyć o mistrzostwo kraju.

- Teraz gramy z zespołami niżej notowany, czy teraz będzie łatwiej? Nie wiem. Musimy w każdym meczu być skoncentrowanym, zdeterminowanym, dążyć do celu przez całe 90. minut. Nie ma ciebie 10 sekund i możesz stracić bramkę. Obyśmy tego uniknęli w najbliższym spotkaniu.

Mecz odbędzie się na stadionie przy al. Piłsudskiego 60a. Piłkarki wybiegną już w czwartek, ponieważ w niedzielę na stadionie miejskim dojdzie do meczu w II lidze piłkarzy nożnych. Stomil Olsztyn zagra derbowe spotkanie z Olimpią Elbląg. Rozegranie jakiegokolwiek meczu dzień wcześniej nie wchodzi z rachubę. Pracownicy OSiR-u muszę mieć chwilę czasu na odpowiednie przygotowanie murawy do kolejnego meczu ligowe.

Wstęp na spotkania Stomilanek jest darmowy.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygrana GKS-u: 4,90
 • Remis: 4,80
 • Wygrana Pogoni: 1,46
 • Powyżej 2,5 gola: 1,27
 • Poniżej 2,5 gola: 3,30

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

 1. Dość dyktatury kobiet 2023-10-05 19:46:43 (***.***.***.***) #78732 0:0 zgłoś

  weżta murzyna ..... WYGRACIE

 2. STOMIL 2023-10-05 18:24:46 (***.***.***.***) #78731 0:0 zgłoś

  Stomilanki - Medyk 1:0 koniec.

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # #  # 
#  # #  # ##  # 
#  # #  # # # # 
#  # #  # # # # 
#  # #  # #  ## 
#####  #### #  #