forBet promocja

News - III liga

GKS Wikielec jedzie do Sieradza

2023-09-14 22:52:56 GKS Wikielec, Warta Sieradz

GKS Wikielec. Fot. Mateusz Partyga

GKS Wikielec. Fot. Mateusz Partyga

Przed GKS-em Wikielec wyjazd do Sieradza na spotkanie z miejscową Wartą. Mecz zaplanowano na sobotę (16 września) o godzinie 16:00.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

GKS Wikielec po 7. kolejkach rozgrywek III-ligi niestety znajduje się w strefie spadkowej. Podopieczni Damiana Jarzembowskiego zgromadzili dotychczas tylko 5 punktów, a ostatni raz wygrali na inaugurację sezonu 3:1 z Mławianką Mława.

Im dalej w las tym wyniki beniaminka są coraz gorsze, po drodze tylko dwa razy zremisowali, a ostatnio doznali trzech porażek ligowych z rzędu.

Po porażce z Victorią Sulejówek trener GKS-u miał żal do swoich piłkarzy, że zagrali w tym meczu na 90 procent swoich możliwości. Tym bardziej, że GKS stwarza sytuacja, ma okazje do strzelenia goli, a bramki zdobywają rywale.

GKS poprawił sobie nieco humory środowym zwycięstwem w Wojewódzkich Pucharze Polski. Podopieczni trenera Jarzembowskiego pokonali na wyjeździe 3:1 Sokoła Ostróda (klasa okręgowa).

Najbliższy ligowy rywalem GKS-u w poprzednim sezonie walczyć o utrzymanie w III lidze, a teraz znajduje się w środku ligowej stawki. Mają na swoim koncie 8 punktów. W ostatnim meczu sprawili olbrzymią niespodziankę i pokonali 3:1 Lechię Tomasz Mazowiecki, która wcześniej miałą na swoim koncie komplet 6 wygranych w III lidze.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygrana GKS-u: 3,05
 • Remis: 3,60
 • Wygrana Pogoni: 2,05
 • Powyżej 2,5 gola: 2.15
 • Poniżej 2,5 gola: 1.60

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
 ####  #### ##### 
#   #  #  #  
 #### #  #  #  
   # #  #  #  
#  # #  #  #  
 ####  ####  #