forBet promocja

Liga gra! - II liga

Stomil wygrał 1:0 w Stalowej Woli

2023-08-27 09:16:13 -

Stomil Olsztyn wygrał 1:0 w Stalowej Woli ze Stalą. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn wygrał 1:0 w Stalowej Woli ze Stalą. Fot. Łukasz Kozłowski

Piłkarze Stomilu Olsztyn wygrali 1:0 w Stalowej Woli i dopisali cenne trzy punkty do ligowej tabeli. Podopieczni Janusz Bucholca zdobyli komplet punktów po pięknym uderzeniu w drugiej połowie Michała Karlikowskiego.

- Mecz się rozpoczął od lekkiej kontrowersji - czerwonej kartki dla mnie - powiedział po meczu Janusz Bucholc, trener Stomilu. - Na pewno to wpłynęło na nerwowość w poczynaniach zespołu. Mieliśmy problemy w wywieraniu presji na bokach boiska, w związku z czym zespół przeciwnika wykreował ze dwie sytuacje w pierwszej połowie. Skorygowaliśmy personalnie zespół w przerwie. To cieszy, że wprowadzamy zawodnika, który ładnie wykończył tę akcję - jedno wahadło dograło, drugie domknęło. Chodzi o to, byśmy byli konsekwentni i wykorzystali sytuacje. Plan na mecz w drugiej połowie został zrealizowany w 100 procentach. Chcemy więcej utrzymywać się przy piłce, więcej kreować sytuacji, ale to jest proces. Byliśmy w serii porażek i najważniejsze jest wygrać mecz i wrócić do Olsztyna z trzema punktami.

Kolejne spotkanie Stomil Olsztyn zagra na własnym stadionie z Chojniczanką Chojnice. Mecz zaplanowano na niedzielę (3 września) o godzinie 17:00.

Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0:1 Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0:1 Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0:1 Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0:1 Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0:1

http://dwadozera.pl/Stal-Stalowa-Wola-Stomil-Olsztyn-01,g1441.html

 • Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn 0:1 (0:0)

0:1 - Karlikowski (59)

Stomil: Jakubowski - Wójcik (86 Laskowski), Szabaciuk, Kośmicki, Kubáň, Tuleja (46 Karlikowski) - Żwir (87 Shinonaga), Bezpalec, Szramowski, Krawczun (77 Stromecki) - Kurbiel (62 Bała)

rys

Komentarze

 1. kibic 2023-08-27 11:49:31 (***.***.***.***) #78550 0:0 zgłoś

  wreszcie, oby tak dalej, odrabiamy powoli straty

Dodaj swój komentarz

          
   # #  # ###### 
   # # # #   
   #  #  ##### 
   #  #  #   
#  #  #  #   
 ####  #  #