forBet promocja

News - II liga - Transfery

Olimpia Elbląg dokonuje konkretnych transferów

2023-07-07 13:05:00 Olimpia Elbląg, Maciej Spychała

Maciej Spychała. Fot. zksolimpia.pl

Maciej Spychała. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg zbroi się przed nowym sezonem II ligi. Dziewiąty zespół poprzedniego sezonu dokonał już czterech transferów.

Pierwszym zawodnikiem, który związał się z elbląskim II-ligowcem był Adam Żak, który w zeszłym sezonie strzelił siedem goli dla zdegradowanej do III ligi Garbarnii Kraków.

Najgłośniejszym transferem Olimpii dotychczas jest pozyskanie Macieja Spychały ze Stomilu. Pomocnikowi skończył się kontrakt w Olsztynie i mógł odejść za darmo. Najlepszą ofertę kontraktu złożyła Olimpia i tym samym bardzo zdenerwowała kibiców z Olsztyna, którzy wręcz wściekli się z powodu odejścia piłkarza z podstawowego składu.

Do Olimpii trafił także inny zawodnik, który ostatnio grał na poziomie II ligi. Kamil Bartoś to 20-letni pomocnik, który ostatnie 2 sezony spędził w Kotwicy Kołobrzeg. W minionym sezonie rozegrał 23 spotkania w których dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i zanotował dwie asysty.

Z Siarki Tarnobrzeg do Elblag przeniósł się Oleksandr Yatsenko, który był najskuteczniejszym piłkarzem swojego byłego klubu. Pomocnik strzelił… 5 goli.

Olimpia Elbląg ma za sobą już pierwszy sparing, w którym przegrała 0:2 z beniaminkiem III-ligi GKS-em Wikielec.

rys

Komentarze

 1. Rome 2023-07-13 08:42:27 (***.***.***.***) #78424 0:0 zgłoś

  Do NKE olsztyńskie dziewczyny zawsze mają kompleksy do Olimpii Elbląg,

 2. NKE 2023-07-09 15:31:42 (***.***.***.***) #78413 0:0 zgłoś

  To chyba normalne ze zawodnicy zmieniają kluby , Zawodnicy z Elbląga przychodzą do stomilu i na odwrót Czego wy tam w Olsztynie nie rozumiecie .. Czemu ten zawodnik nie miał by prawa przejść nigdy do Olimpii ? Co ma lepszego w Olsztynie ? Stadion , lepsza kasę ? Kontrakt dożywotnio .. No to raczej nie , flustracja takimi sprawami to dziecinada . Płytki rozum

 3. Kibic 2023-07-07 14:12:28 (***.***.***.***) #78407 0:0 zgłoś

  Nie że odszedł tylko gdzie ! Dla paru złotówek więcej że szmacil się i tyle

Dodaj swój komentarz

        
#  # # #### 
#  # # #  # 
#  # # #  # 
# ## # # # # # 
## ## # #  # 
#  # # ### #