forBet promocja

News - III liga

Sokół zagra z rezerwami Jagiellonii

2023-05-18 12:00:00 Sokół Ostróda, Jagiellonia Białystok

Jesienią Sokół wygrał 3:2 z Jagiellonią Białystok. Fot. Emil Marecki

Jesienią Sokół wygrał 3:2 z Jagiellonią Białystok. Fot. Emil Marecki

Piłkarze Sokoła Ostróda w tym roku nie wygrali jeszcze żadnego spotkania i ich sytuacja w ligowej tabeli staję coraz bardziej nie do pozazdroszczenia. Nie są jeszcze w strefie spadkowej, ale po tej kolejce mogą już się w niej znaleźć.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Podopieczni Wojciecha Tarnowskiego (trzeci trener Sokoła w tym sezonie) w najbliższą niedzielę zagrają na wyjeździe z rezerwami Jagiellonii Białystok. W przypadku porażki, i wygranej Concordii Elbląg i Warty Sieradz, to drużyna Sokoła spadnie na 16 miejsce w III lidze.

Dlatego Sokół nie może już sobie pozwolić na kolejne porażki w lidze, musi w końcu przyjść przełamanie jak drużyna ma grać w kolejnym sezonie w III lidze. W ostatnim meczu wydawało się, że już nastąpi delikatna poprawa stanu punktowego, bo przez dłuższy czas Sokół remisował 1:1 z Legionovą Legionowo, ale goście ostateczny cios zadali w ostatniej akcji meczu i Sokół nie wywalczył chociażby remisu. A jak pokazuje ligowa tabela każdy punkt jest na wagę złota.

- Nie składamy broni, zostało sześć spotkań do końca - mówił Wojciech Tarnowski, trener Sokoła. - Zrobimy wszystko, żeby w III lidze się utrzymać. Szkoda mi chłopaków, bo bardzo mocno to przeżywają, ale naszą rolą jest to żeby ich podnieść na duchu i jechać do Białegostoku po zwycięstwo. Przygotowanie motoryczne jest na właściwym poziomie, problem siedzi w głowach piłkarzy. Remis z Legionovią by nas momentalnie podbudował, dał wiarę w kolejnych spotkaniach.

Wszystko wskazuje na to, że do końca sezonu Sokół będzie musiał sobie radzić bez doświadczonego Michała Kiełtyki. To spora strata dla tego zespołu, a przypomnijmy, od wiosny Sokół musi sobie radzić bez Błażeja Klimka, który jesienią był podporą gry defenswynej. Od najbliższego meczu do dyspozycji ma być Michał Leszczyński, doświadczony bramkarz.

Początek meczu o godzinie 12:00.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygrana Sokoła: 5,30
 • Remis: 3,90
 • Wygrana Jagiellonii: 1,55

INFORMACJE O BUKMACHERZE ORAZ PROMOCJE W FORBET

rys

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ##### 
#  # # # #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  #  # 
 # #  #  #  # 
 ##   #  #####