W Sokole bez zmian. Kolejna porażka na wiosnę

2023-05-06 20:48:18 Sokół Ostróda, Unia Skierniewice

Sokół Ostróda przegrał w Skierniewicach. Fot. Emil Marecki

Piłkarze Sokoła Ostróda zanotowali 9 porażkę w rundzie wiosennej rozgrywek III ligi. Tym razem przegrali 0:2 na wyjeździe z Unią Skierniewice.

W tygodniu nastąpiła zmiana trenera w ostródzkim Sokole. Janusza Bucholca na stanowisku zastąpił Wojciech Tarnowski. Niestety nie nastąpił efekt tzw. “nowej miotły” i ostródzki zespół przegrał 9. spotkanie w tym roku, a w całym sezonie była to 15. porażka (tyle samo co ostatnia ekipa III ligi - Ursus Warszawa).

Sokół Ostróda pierwszą bramkę stracił już w 8 minucie meczu, która padła z rzutu karnego. Przez całe spotkanie piłkarze z Ostródy nie byli wstanie doprowadzić do remisu, a Unia ustaliła wynik meczu w ostatniej minucie spotkania. Gola na 2:0 strzelił Kamil Sabiłło.

Sokół ma już tylko 5 punktów przewagi nad strefą spadkową.

• Unia Skierniewice - Sokół Ostróda 2:0 (1:0)

1:0 - Mateusz Stępień (8 k), 2:0 - Kamil Sabiłło (90)