Zabrakło niewiele. Concordia bez punktów

2023-04-15 23:36:55 Concordia Elbląg, III liga,

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu.

Mocno osłabiona Concordia była bliska wywiezienia punktu z Tomaszowa Mazowieckiego. Zabrakło raptem kilku minut, bo w 3. minucie doliczonego czasu gry elblążanie stracili gola i przegrali z Lechią 0:1.

Do zespołu z czołówki tabeli "Słoniki" pojechały w zaledwie 15-osobowym składzie. Powodem były urazy (Mateusz Zielecki, Michał Góral oraz Mariusz Pelc) i pauze za żółte kartki (Szymon Drewek, Łukasz Kopka).

Zwycięski gol dla gospodarzy wyglądał w następujący sposób: Kamil Szymczak zagrał na prawe skrzydło do Kacpra Bąka, a ten zawodnik wycofał do Kacpra Przebory, który ulokował piłkę w siatce z szesnastego metra tuż przy słupku. Concordia zamyka tabelę III ligi grupy pierwszej z dorobkiem 16. punktów.

• Lechia Tomaszów Mazowiecki - Concordia Elbląg 1:0

1:0 - Przedbora (90)

Concordia: Wąsowski – Jońca, Weremko, Szawara, Rękawek (90 Błaszczyk), Bukacki, Nowicki,Kottlenga (77 Bartosiński), Jarzębski, Szmydt, Joao Augusto Mariano.

W następnej kolejce Concordia podejmie Sokół Ostróda (23.04., godz. 12:00).