forBet promocja

Krótko - Kobiety

Stomilanki odpadły z Pucharu Polski

2023-03-22 21:42:55 KKP Stomilanki Olsztyn

KKP Stomilanki Olsztyn. Fot. Emil Marecki

KKP Stomilanki Olsztyn. Fot. Emil Marecki

Stomilanki Olsztyn sensacyjnie odpadły z 1/8 finału rozgrywek Pucharu Polski. Podopieczne Dariusza Maleszewskiego przegrały 0:2 na wyjeździe z Juna-Trans Stare Oborzyska.

Piłkarki Stomilanek w ostatnim czasie mają mało czasu na treningi bo praktycznie cały czas są w dalekich podróżach. Ostatecznie trzy spotkania to za każdym razem bardzo dalekie wyjazdy. To nie służy podopiecznym Dariusza Maleszewskiego bo z dwóch wyjazdów ligowych (do Bielska-Białej i Rzeszowa) przywiozły zaledwie jeden punkt, a w środę olsztyńskie zawodniczki niespodziewanie przegrały 0:2 z Juna-Trans Stare Oborzyska. 

Stomilanki w tym spotkaniu nie stworzyły praktycznie żadnego zagrożenia, a swoje sytuacje miały tylko po stałych fragmentach gry. Przy pierwszej bramce zespół gospodarzy wykorzystał bezlitośnie błąd w obronie, a przy drugim trafieniu fatalny błąd popełniła bramkarka Stomilanek. Była zawodniczka olsztyńskiego klubu Eliza Ostrowska wybiła piłkę z własnej połowy żeby oddalić zagrożenie i... niespodziewanie strzeliła bramkę.

rys