forBet promocja

News - II liga

Olimpia Elbląg wiosnę zacznie w Kaliszu

2023-02-24 13:45:09 Olimpia Elbląg, Paweł Guminiak, KKS 1925 Kalisz

Olimpia Elbląg przed startem rundy wiosennej II ligi. Fot. zksolimpia.pl

Olimpia Elbląg przed startem rundy wiosennej II ligi. Fot. zksolimpia.pl

II-ligowca Olimpia Elbląg powraca do rywalizacji na 3. szczeblu rozgrywek w Polsce. Elbląski zespół nie ukrywa swoich ambicji na ten sezon. Ekipa Przemysława Gomułki chce od następnego sezonu grać w I lidze.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Olimpia na kilka dni przed inauguracją piłkarskiej wiosny pozyskała majętnego sponsora. Budżet II-ligowca został wsparty przez Energę z grupy Orlen.

– Jestem bardzo zadowolony, że Grupa ORLEN reprezentowana przez Energę, kontynuuje współpracę z naszym Klubem. A nawet ją rozszerza stając się Sponsorem Strategicznym nie tylko Akademii, ale całego Klubu. Dzięki temu wsparciu będziemy mogli realniej patrzeć w przyszłość i kontynuować walkę o awans do pierwszej ligi - mówi Paweł Guminiak, prezes ZKS Olimpia Elbląg.

- I dodaje: Z takim Sponsorem można mierzyć wysoko. Nasi piłkarze będą grać w koszulkach z logiem Energi z Grupy ORLEN. Liczymy, że godnie będziemy reprezentować sponsora i nasze miasto oraz zrealizujemy nasze marzenia o awansie. Przy okazji pragnę podziękować, jako środowisko olimpijskie, p. Danielowi Obajtkowi za przychylność i umożliwienie podjęcia próby realizacji naszych planów i p. Andrzejowi Śliwce, który jest ambasadorem naszego klubu. Liczymy, że nasza współpraca będzie kontynuowania w następnych latach.

Olimpia Elbląg w pierwszym spotkaniu tego sezonu zagra na wyjeździe z KKS-em 1925 Elbląg. Dojdzie do spotkania wicelidera tabeli z szóstą drużyną, a więc będzie to jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki. Jesienią Olimpia zremisowała 2:2 z KKS-em.

W przerwie między rozgrywkami do Olimpia dołączyło trzech zawodników: Mariusz Gabrych (Sandecja Nowy Sącz), Kacper Jóźwicki (MKS Kluczbork), oraz Kacper Szczudliński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki).

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

Kursy na spotkanie w forBET:

 • Wygrana KKS-u: 1.76
 • Remis: 3.75
 • Wygrana Olimpii: 4.10

Początek spotkania o godzinie 14:30.

rys

Komentarze

 1. VC PREZES 2023-02-24 14:53:28 (***.***.***.***) #77843 0:0 zgłoś

  Można ? Można ! W normalnym świecie , i bez wałków .

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # #  # 
 # #  # # ##  # 
 ##   #  # # # 
 ##   #  # # # 
 # #  #  #  ## 
#  #  #  #  #