forBet promocja

Krótko - Juniorzy - Kobiety

III edycja Warmia Mazury Cup za nami

2023-01-15 20:20:03 KKP Stomilanki Olsztyn, Warmia Mazury Cup, Włókniarz Białystok, Jantar Ostrołęka, Orlen Gdańsk, Dariusz Maleszewski

Turniej rozgywano w hali olsztyńskiego LO5, fot. Emil Marecki

Turniej rozgywano w hali olsztyńskiego LO5, fot. Emil Marecki

W sobotę (14. stycznia) odbyła się trzecia edycja turnieju Warmia Mazury Cup, który rozgrywano w hali olsztyńskiego LO5. Adeptki piłki nożnej rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. W turnieju wzięło udział 12 zespołów.

To była już trzecia edycja halowego turnieju piłki nożnej dziewcząt. Mecze rozgrywano w 2 kategoriach wiekowych U13 i U15. W kategorii trampkarz wygrał zespół Włókniarza Białystok, przed dwiema drużynami Stomilanek Olsztyn. Kategorię młodzika wygrał Jantar Ostrołęka, przed Włókniarzem Białystok i Orlenem Gdańsk.

- Byliśmy świadkami super poziomu i ogromnego zaangażowania wszystkich zespołów - mówił po turnieju Dariusz Maleszewski, prezes i trener KKP Stomilanki Olsztyn. - Faza finałowa w obydwu kategoriach była bardzo emocjonująca. Bardzo się cieszę, że III edycja turnieju Warmia Mazury Cup bardzo się udała. Za rok byśmy chcieli żeby turniej trwał kilka dni, będzie już gotowa Hala Urania i mam nadzieję, że tam młodzieżowa piłka nożna będzie mogła zagościć.

 

 

Warmia Mazury Cup 2023 Warmia Mazury Cup 2023 Warmia Mazury Cup 2023 Warmia Mazury Cup 2023 Warmia Mazury Cup 2023

http://dwadozera.pl/Warmia-Mazury-Cup-2023,g1391.html