forBet promocja

News - II liga

Olimpia zagra z Radunią Stężyca

2022-09-24 10:01:22 Olimpia Elbląg, Radunia Stężyca

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. zksolimpia.pl

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. zksolimpia.pl

Blisko wygranej była ostatnio Olimpia, która dopiero w końcówce meczu straciła bramkę i ostatecznie zremisowała 2:2 z Siarką Tarnobrzeg. Czy elblążanie wygrają z Radunią Stężyca, która ma za sobą serię 4 porażek? Sprawdźmy, jak niedzielny mecz widzi nasz partner, czyli zakłady bukmacherskie forBET?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, ORAZ 30 DNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL OLIMPII: RADUNIA STĘŻYCA

Sporym rozczarowaniem jest postawa Raduni Stężyca w sezonie 2022/23. Jeszcze niedawno zespół ten do samego końca walczył o awans do pierwszej ligi, a teraz zajmuje miejsce w dolnej części tabeli tuż nad strefą spadkową i walczy o to, aby przerwać serię 4 kolejnych porażek. Na 11 spotkań zespół ze Stężycy wygrał tylko 3 razy, a 4 ostatnie spotkania to porażki i aż 10 straconych bramek. Biorąc pod uwagę cały sezon Radunia zajmuje dopiero 14 miejsce z dorobkiem 11 punktów i bilansem bramkowym 20:23, przez co obok Motoru Lublin jest największym negatywnym zaskoczeniem pierwszych drugoligowych miesięcy. Bilans bezpośrednich spotkań z Olimpią liczy sobie zaledwie 2 pojedynki z ubiegłego sezonu, jednak jest on korzystny dla niedzielnego gospodarza – najpierw Stężycy 3:0 wygrała Radunia, natomiast w Elblągu padł bezbramkowy remis.

Olimpia do Stężycy wybiera się w teoretycznie najmocniejszym składzie, ponieważ żaden z zawodników nie będzie musiał pauzować za kartki i z gry wypadnie tylko ktoś, kto narzekać będzie na uraz. Osłabiona będzie za to Radunia, w której na pewno nie zagra Sebastian Deja, który ma na swoim koncie 4 napomnienia. W meczu tym nie zabraknie podtekstów, bo w szeregach gospodarzy można znaleźć sporo znajomych twarzy, takich jak Kacper Tułowiecki, Radosław Stępień, Janusz Surdykowski (cała trójka grała dla Olimpii Elbląg), Wojciech Łuczak, Jonatan Straus czy Paweł Wojowski (byli zawodnicy Stomilu Olsztyn).

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ RADUNIA STĘŻYCA – OLIMPIA ELBLĄG?

 • Wygrana Olimpii: 4.20
 • Remis: 3.70
 • Wygrana Raduni: 1.74
 • Olimpia wygra lub zremisuje: 1.83
 • Powyżej 2,5 bramki: 1.68
 • Poniżej 2,5 bramki: 2.07
 • Obie strzelą: 1.73
 • Olimpia wygra jedną połowę: 2.70
 • Olimpia wygra 1. połowę: 5.00
 • Remis do przerwy: 2.32

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU RADUNIA STĘŻYCA – OLIMPIA ELBLĄG.

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
#  #  ##  #  # 
#  # # #  # # 
#  # #  #  ##  
# ## # ######  ##  
## ## #  # # # 
#  # #  # #  #