forBet promocja

Liga gra! - II liga

Zwycięstwo wywalczone w ostatniej minucie meczu

2022-09-18 20:57:49 Stomil Olsztyn, Śląsk II Wrocław

Stomil Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn. Fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn wywalczył ważne trzy punkty w II lidze. Podopieczni Szymona Grabowskiego pokonali 1:0 Śląsk II Wrocław. Zwycięską bramkę w 90 minucie strzelił Jakub Tecław.

Spotkanie nie należało do porywających widowisk. Na stadion przy al. Piłsudskiego 69a wybrało się raptem 861 widzów i przez całe spotkanie się wynudziło, ale w ostatniej akcji wszystkie męki zostały wynagrodzone. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Jakub Tecław, który najwyżej wyskoczył w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Shuna Shibatę.

- Przede wszystkim muszę pogratulować i podziękować chłopakom za to zwycięstwo - powiedział po meczu Szymon Grabowski, trener Stomilu Olsztyn. - Za to, że walczyli do końca i chcieli do końca, chyba bardziej niż przeciwnik i to zostało nagrodzone. Widać było po tej bramce jak trzeba nam było takiego zwycięstwa, gdzie prawie cała drużyna cieszyła się z tego i to było takim fajnym podsumowaniem tego okresu, w którym momentami byliśmy chwaleni za grę, a jednak do końca nie przekładało się to na wynik.

I dodaje: - Dzisiaj jest zdecydowanie odwrotnie, bo zdajemy sobie sprawę, że nie zagraliśmy pięknego widowiska, ale na tę chwilę dla nas najważniejsze były trzy punkty i z tego się cieszymy. Oczywiście tę wygraną musimy zadedykować kibicom, którzy od samego początku są z nami i myślę, że było trochę słodyczy dla nich po tym okresie, gdzie nie mogli się cieszyć z punktów naszej drużyny.

Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0 Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0 Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0 Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0 Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0

https://dwadozera.pl/Stomil-Olsztyn-Slask-II-Wroclaw-10,g1372.html

 • Stomil Olsztyn - Śląsk II Wrocław 1:0 (0:0)

1:0 - Tecław (90)

Stomil: Mądrzyk - Wójcik (88 Kurbiel), Szabaciuk, Tecław, Kubáň, Maćkowiak - Florek (69 Niewiadomski), Spychała (66 Szypulski), Shibata, Żwir - Caetano

rys

Komentarze

 1. Klakson 2022-09-20 11:27:10 (***.***.***.***) #77067 0:0 zgłoś

  Jesteś jakiś wyjazd zorganizowany na mecz do Pruszkowa? Jutro przylatuje z Angli a nie widzę żadnego info. Dzięki

Dodaj swój komentarz

           
##### #  # #  # 
#  # #  # ## ## 
#  # #  # # ## # 
##### #  # #  # 
#  # #  # #  # 
#  # #### #  #