forBet promocja

News - III liga

Czas na derby w III lidze!

2022-09-16 12:56:43 Sokół Ostróda, Concordia Elbląg

Sokół Ostróda. Fot. s28

Sokół Ostróda. Fot. s28

Efekt nowej miotły sprawdził się w przypadku Sokoła Ostróda, który po zmianie trenera najpierw zremisował, a później odniósł dwa kolejne zwycięstwa. Jak będzie wyglądało derbowe spotkanie, w którym zmierzą się obaj nasi trzecioligowcy? Sprawdźmy, jak pojedynek Sokoła i Concordii w ramach 8. kolejki III ligi widzi forBET, czyli partner naszego portalu.

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

SOKÓŁ OSTRÓDA – CONCORDIA ELBLĄG

Jeszcze niedawno oba zespoły prezentowały się dokładnie tak samo, bo przegrywały mecz za meczem i zamykały ligową tabelę. W przypadku Sokoła punktem zwrotnym była decyzja o zmianie trenera, którym został doskonale znany w regionie Janusz Bucholc – to od tego momentu ostródzianie zaczęli poprawiać swoją sytuację. Najpierw Sokół przerwał serię 5 porażek remisując 0:0 z Wartą w Sieradzu, a potem odniósł zwycięstwa z Pilicą Białobrzegi (3:0) oraz Olimpią Zambrów (3:2), dzięki czemu wygrzebał się ze strefy spadkowej i złapał nieco oddechu. Wciąż męczy się niestety Concordia, która wyraźne odstaje od reszty stawki i z zaledwie 1 punktem na koncie wciąż okupuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli, co może zwiastować nadchodzące nerwowe ruchy w najbliższych tygodniach lub miesiącach. Derbowe mecze rządzą się jednak swoimi prawami, zatem… może tym razem to Concordia przełamie się i zanotuje pierwsze zwycięstwo w sezonie?

Historia bezpośrednich meczów Sokoła i Concordii liczy sobie 5 trzecioligowych starć, w których lepszy bilans mają ostrodzianie, który wygrywali 3 razy – pozostałe wyniki to zwycięstwo Concordii oraz remis 0:0 w ostatnim pojedynku rozegranym w przerwanym sezonie 2019/20. Oba zespoły do sobotniego meczu przystąpią zapewne w najmocniejszych składach, ponieważ żaden z zawodników nie pauzuje za kartki – dzięki temu na boisko powinni wybiec m.in. najlepsi strzelcy w osobach Łukasza Kopki i Dawida Kasprzyka, którzy mają na koncie po 4 bramki.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ SOKÓŁ OSTRÓDA – CONCORDIA ELBLĄG

 • Wygrana Sokoła: 1.55
 • Remisy: 4.20
 • Wygrana Concordii: 4.85
 • Sokół wygra lub zremisuje: 1.13
 • Concordia wygra lub zremisuje: 2.25

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU SOKÓŁ OSTRÓDA – CONCORDIA ELBLĄG.

rys

Komentarze

 1. derby 2022-09-16 14:41:25 (***.***.***.***) #77042 0:0 zgłoś

  w concordii trener zrezygnował

Dodaj swój komentarz

          
#  # #  # ##### 
#  # # # #  # 
######  #  ##### 
#  #  #  #  # 
#  #  #  #  # 
#  #  #  #####