Concordia znów płaci frycowe

2022-08-28 14:39:41 Concordia Elbląg, Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. MMKS Concordia.

Beniaminek III ligi Concordia Elbląg doznał 4 porażki w tym sezonie. Podopieczni Krzysztofa Machińskiego przegrali na własnym boisku 1:2 ze spadkowiczem z II ligi Pogonią Grodzisk Mazowiecki, mimo, że od 25. minuty grali w przewadze po czerwonej kartce dla Kacpra Szczudlińskiego.

Trener Krzysztof Machiński nie mógł skorzystać w tym spotkaniu z pauzujących za czerwone kartki: Michała Błaszczyka, Mateusza Szmydta i Ivana Spychki. Do składu wrócił narzekający ostatnio na uraz mięśniowy Badri Akubardia, a na ławce rezerwowych zasiadł Hubert Szramka.

Wszystkie bramki w tym meczu padły w I połowie. Goście szybko wyszli na prowadzenie, już w 13. minucie po trafieniu Kacpra Imiołka. Od. 25. minuty Pogoń grała w 10, po czerwonej kartce dla Kacpra Szczudlińskieg. Wyrównał w 27. minucie najlepszy strzelec Słoników Łukasza Kopka, ładnym strzałem z rzutu wolnego. Wynik ustalił w 29. minucie Damian Jaroń z rzutu karnego.

• Concordia Elbląg - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:2

0:1 - Imiołek (13), 1:1 - Kopka (27), 1:2 - Jaroń (29 k)

Concordia skład wyjściowy: Woźniak - Akubardia, Szwara, Edil, Łęcki, Bukacki, Drewek, Jarzębski, Kopka, Rękawek, Pelc.