forBet promocja

Krótko - IV liga - Transfery

Mamry nie zmieniają trenera

2022-07-12 09:23:37 Mamry Giżycko

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Emil Marecki

Po spadku do forBET IV ligi nie dojdzie do zmiany na stanowisku trenera Mamr Giżycko. W nadchodzącym sezonie drużynę nadal będzie prowadził Przemysław Łapiński, przed którym zadanie odbudowanie zespołu.

Z Mamr Giżycko oficjalnie odeszło dwóch zawodników, ale tych odejść na pewno będzie zdecydowanie więcej. Spory krok w piłkarskim rozwoju zrobił Szymon Łapiński (brat trenera), który przeniósł się do I-ligowej Odry Opole. Pomocnik w zeszłym sezonie III ligi strzelił 5 goli.

Portugalczyk Fábio szuka sobie klubu w wyższej lidze. W okolice stolicy kraju ma wrócić pochodzący z Giżycka, były piłkarz m.in. Legii Warszawa Łukasz Broź.

Przemysław Łapiński chce wprowadzić do drużyny najzdolniejszych juniorów, żeby młodzieżowcy zdobywali doświadczenie w piłce seniorskiej. Do Mrągowii Mrągowo po trzech latach powrócił Mateusz Skonieczka.

Na początku sezonu, a może i przez całą rundę jesienną do dyspozycji nie będzie Arkadiusz Mroczkowski, który niedawno przeszedł operację rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie.

Z Mamrami trenują Patryk Kleczkowski i Paweł Dyminski z Śniardw Orzysz.

rys

Komentarze

 1. do gks 2022-07-18 12:39:46 (***.***.***.***) #76535 0:0 zgłoś

  Nie zepsuł tej druzyny awans tylko nieudaczne zarzadzanie przez typa parającego się konserwacją boiska bo taka jest sytuacja w Giżycku.

 2. GKS 2022-07-12 11:07:08 (***.***.***.***) #76503 0:0 zgłoś

  To pokazuje jak można zepsuć fajna drużynę poprzez awans do III Ligi

Dodaj swój komentarz

        
##### # #  # 
#  # # ##  # 
#  # # # # # 
#  # # # # # 
#  # # #  ## 
##### # #  #