forBet promocja

News - III liga

III liga gra w środku tygodnia

2022-05-10 14:34:43 Znicz Biała Piska, Mamry Giżycko, GKS Wikielec

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Całkiem nieźle spisali się w poprzedni weekend nasi trzecioligowcy, którzy nie ponieśli porażek – Mamry zdobyły cenne 3 punkty, a Znicz i GKS Wikielec zremisowały swoje spotkania. Czy podobnie będzie w kolejce rozegranej w środku tygodnia? Sprawdźmy, jak najbliższe mecze 31. kolejki widzi forBET, czyli partner naszego portalu?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: DO 1 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, 2050 PLN BONUSU OD 2. DEPOZYTU ORAZ GRY BEZ PODATKU PRZEZ 30 DNI OD REJESTRACJI.

RYWAL MAMR: UNIA SKIERNIEWICE

Czy Mamry pójdą za ciosem i wygrają kolejne spotkanie? Punkty dla zespołu z Giżycka nie są scenariuszem science-fiction, bo jego najbliższy przeciwnik w rundzie wiosennej spisuje się dość kiepsko i rzadko punktuje. Unia Skierniewice jesienią prezentowała się naprawdę dobrze i to właśnie postawią z pierwszej części sezonu zapewniła sobie wysoką pozycję, bo wiosną jest już znacznie gorzej. W 2022 roku zespół ze Skierniewic rozegrał 10 spotkań i aż 7 z nich zakończyło się porażką (pozostałe wyniki to 2 wygrane i remis) – żaden z trzecioligowców nie przegrał w tym okresie więcej razy, a mniej punktów zdobyła tylko Wissa Szczuczyn. Biorąc pod uwagę wszystkie kolejki Unia zajmuje dość wysokie 7 miejsce z dorobkiem 42 punktów i bilansem bramkowym 46:42, co na tą chwilę daje jej 6 „oczek” przewagi nad strefą spadkową, choć przy obecnej dyspozycji nie jest to aż tak dużym buforem bezpieczeństwa. Jesienią w Giżycku lepsi byli goście, którzy wygrali 3:1 po bramkach Kamila Sabiłło (2) i Damiana Makucha – dla Mamr honorowe trafienie zaliczył wówczas Krystian Wiszniewski.

Choć w obu zespołach nie brakuje zawodników zagrożonych jednomeczową pauzą za nadmiar napomnień, to poprzednia kolejka była na tyle szczęśliwa, że żaden z nich nie został ukarany żółtą kartką. Dzięki temu jeden i drugi szkoleniowiec będzie mógł wystawić na środowe spotkanie najmocniejsze na ten moment składy, o ile nikt nie narzeka na kontuzje.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ UNIA SKIERNIEWICE - MAMRY GIŻYCKO?

 • Wygrana Mamr: 3.50
 • Remis: 3.80
 • Wygrana Unii: 1.85
 • Mamry wygrają lub zremisują: 1.82
 • Mamry nie wygrają: 1.24

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU UNIA SKIERNIEWICE - MAMRY GIŻYCKO.

RYWAL ZNICZA: JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK

Ciężki mecz czeka z pewnością Znicza Biała Piska, który zmierzy się z rezerwami Jagiellonii Białystok na jej terenie. Zespół z Podlasia na pewno bardzo liczy na to, że pozostanie w trzeciej lidze i aby tak się stało musi wygrać, bo na ten moment ma tylko 2 punkty przewagi nad strefą spadkową.

„Dwójka” Jagiellonii przegrała swoje dwa ostatnie mecze, jednak wcześniej zaliczyła serię 4 kolejnych zwycięstw, zatem jej aktualna forma (oraz skład na środowy mecz) pozostaje sporą niewiadomą. Po 28 rozegranych meczach Jagiellonia II zajmuje 12 miejsce z dorobkiem 37 punktów i bilansem bramkowym 52:48 – ciekawostką jest fakt, iż to właśnie w jej meczach pada najwięcej goli w całej trzeciej lidze (3,6 bramki/spotkanie). Na trzecioligowym poziomie oba kluby grały ze sobą już sześciokrotnie i nigdy w meczach tych nie padał remis – 4 razy lepsza była Jagiellonia, zaś 2 spotkania wygrał Znicz.

Do Białegostoku Znicz powinien wybrać się w najmocniejszym zestawieniu, ponieważ w poprzedniej kolejce żaden z zagrożonych pauzą zawodników nie został ukarany żółtą kartką. Nieco gorzej wygląda sytuacja gospodarzy, którzy będą osłabieni brakiem dwóch zawodników – za czwarte napomnienie jeden mecz kary będą musieli odbyć Szymon Pankiewicz oraz mający za sobą już 5 meczów w Ekstraklasie 17-letni Oliwier Wojciechowski.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK - ZNICZ BIAŁA PISKA?

 • Wygrana Znicza: 2.90
 • Remis: 3.70
 • Wygrana Jagiellonii II: 2.10
 • Znicz wygra lub zremisuje: 1.63
 • Znicz nie wygra: 1.34

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU ZNICZ BIAŁA PISKA – BŁONIANKA BŁONIE.

RYWAL WIKIELCA: ŁKS II ŁÓDŹ

Rezerwy klubu z wyższej klasy rozgrywkowej będą rywalem naszego najsłabszego na ten moment trzecioligowca czyli GKS-u Wikielec, który zmierzy się z ŁKS-em II Łódź. Łodzianie wiosną spisują się całkiem nieźle, bo ich bilans wiosennych meczów to 4 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki, dzięki czemu zespół ten cały czas ma szanse na utrzymanie i plasuje się nad strefą spadkową. Na tą chwilę ŁKS II jest w tabeli dość wysoko, bo zajmuje 9 miejsce z dorobkiem 38 punktów i stosunkiem bramek 44:42, jednak jego przewaga nad miejscem zagrożonym spadkiem to w tym momencie zaledwie 3 punkty. Jesienią w Łodzi po ciekawym meczu padł remis 2:2 – dla gospodarzy dwukrotnie trafiał Łukasz Dynel, natomiast dla GKS-u gole strzelili Szymon Masiak i Hubert Otręba, który wyrównał dopiero w 96 minucie gry.

Wspomniany Otręba drugi raz tego wyczynu nie dokona, bo w środę będzie musiał on pauzować za ósmą żółtą kartkę, co z pewnością będzie bardzo dużym osłabieniem zespołu Damiana Jarzembowskiego. Pozytywną wiadomością będzie za to powrót do gry Mateusza Jajkowskiego, który w poprzedniej kolejce pauzował i teraz jest on do dyspozycji szkoleniowca. Problemów kadrowych nie będzie miał ŁKS II, który do Wikielca wybiera się w teoretycznie najmocniejszym składzie bez żadnych kar dyscyplinarnych – niewykluczone, że walczący o utrzymanie zespół zostanie wzmocniony zawodnikami z pierwszego zespołu, jednak o tym przekonamy się dopiero w dniu meczu.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ GKS WIKIELEC – ŁKS II ŁÓDŹ?

 • Wygrana Wikielca: 2.35
 • Remis: 3.70
 • Wygrana ŁKS-u II: 2.55
 • Wikielec wygra lub zremisuje: 1.44
 • Wikielec nie wygra: 1.51

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU GKS WIKIELEC – ŁKS II ŁÓDŹ.

rys

Komentarze

 1. Kibic 82 2022-05-11 20:48:09 (***.***.***.***) #75943 0:0 zgłoś

  Te Mamry faktycznie mogą się utrzymać. :)

 2. Mamry 2022-05-11 20:45:21 (***.***.***.***) #75942 0:0 zgłoś

  Mamry dziś wygrały w Skierniewicach 21,mają 33 punkty i dobre prognozy na utrzymanie w 3 lidze .Nie zalamali się po wysokiej porażce z Legionowem i punktują.

Dodaj swój komentarz

           
 #### #  # ##### 
#  # #  # #  # 
#   #  # #  # 
# ### #  # ##### 
#  # #  # #  # 
 ####  #### #  #