forBet promocja

Temat dwadozera.pl - IV liga

Podsumowanie 24. kolejki ForBET IV Ligi: Bezlitosny lider, dwóch zawodników z "czwórką" na koncie

2022-05-09 23:09:43 -

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. wmzpn.pl.

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. wmzpn.pl.

Concordia Elbląg pewnie zmierza ku III lidze i bezlitośnie rozprawiła się z Mazurem Ełk aż 14:1. Ciekawie było również w Pasymiu, gdzie Błękitni pokonali 4:3 Polonię Iłowo a cenne trzy punkty "załatwił" czterema bramkami Patryk Malanowski. Tradycyjnie zapraszamy do obejrzenia magazynu ligowego przygotowanego przez WMZPN. Tym razem gośćmi byli zawodnicy Błękitnych Pasym.

Podopieczni Krzysztofa Machińskiego planowo wygrali z outsiderem, ale rozmiar zwycięstwa jest porażający. Po raz kolejny dał znać o sobie Augusto, który trafiał do bramki rywali cztery razy. Także czterema golami popisał się Patryk Malanowski z Błękitnych Pasym, co było jeszcze bardziej znaczące i dało upragnione trzy punkty w walce o utrzymanie.

WYNIKI 24. KOLEJKI FORBET IV LIGI:

Drugi w tabeli Huragan Morąg wygrał wysoko przed własną publicznością z MKS-em Korsze. W spotkaniu padło sześć goli i wszystkie strzelili piłkarze gospodarzy, w tym dwie Paweł Galik. Po kolejne trzy punkty sięgnęła Polonia Lidzbark Warmiński, pokonując u siebie 3:2 Granicę Kętrzyn. Szalę zwycięstwa przechylił w 79. minucie Sergey Gurov, który na boisku pojawił się kilka sekund wcześniej.

W jedynym niedzielnym spotkaniu Pisa Barczewo pokonała na własnym boisku Zatokę Braniewo. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił Norbert Buchholz.

W magazynie ForBET IV Ligi Piotr Karłowicz gościł Filipa Brzezińskiego i Gabriela Sachajczuka z Błękitnych Pasym.

- Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, dreszczowca też się spodziewaliśmy - mówił w programie Brzeziński. - Na pewno mecz bardzo fajny dla kibiców, dużo bramek. Polonia postawiła nam trudne warunki, ale byliśmy w tym aspekcie bramkowym lepsi i na boisku też lepsi. Dużo było gry jeden na jeden.

Magazyn ForBET IV Ligi:

 

Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

           
 ####  ##  #  # 
#  # # # #  # 
#   #  # #  # 
#   ###### # ## # 
#  # #  # ## ## 
 #### #  # #  #