Olimpia zbliżyła się do baraży

2022-04-10 22:20:43 Olimpia Elbląg, II liga,

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. zksolimpia.pl

Pierwsze zwycięstwo w tym roku odniosła Olimpia Elbląg. Drużyna Tomasza Grzegorczyka pokonała rezerwy Lecha Poznań 2:0 i zbliżyła się do strefy barażowej.

Było to spotkanie sąsiadów w tabeli eWinner II Liga. Do przerwy bezbramkowy remis. Najpierw Michał Czarny wykorzystał niezdecydowanie poznańskiej defensywy po stałym fragmencie gry. Rezultat ustalił na kilka minut przed kończem Miłosz Kałahur, gdzie po jego strzale piłka rykoszetem wpadłą do siatki.

Dzięki temu zwycięstwu Olimpia zblizyła się do Lecha II na jeden punkt. 16. kwietnia elblążanie podejmą Wisłę Puławy.

• Lech II Poznań - Olimpia Elbląg 0:2

0:1 - Czarny (73), 0:2 - Kałahur (86)

Olimpia: Dudek – Piekarski, Czarny, Wenger – Joao Guilherme, Krawczun, Senkevich (Ostrovskyi 62), Czernis – Bawolik (Winsztal 90), Stanisławski (Kurbiel 32)