III liga: Podziały punktów w meczach drużyn Warmii i Mazur

2022-04-09 22:14:51 GKS Wikielec, Mamry Giżycko, Znicz Biała Piska,

GKS Wikielec zremisował ze Zniczem Biała Piska 1:1. Fot. Łukasz Szymański

W sobotę rozegrano większość meczów 25. kolejki III ligi grupy I. GKS Wikielec zremisował 1:1 ze Zniczem Biała Piska. Mamry Giżycko również podzieliły się punktami remisując z Bronią Radom 2:2.

W trzecioligowych derbach województwa padł remis, który nie krzywdzi żadnej z drużyn, ale ani gospodarze, ani goście nie byli zadowoleni z podziału punktów. Emocje przyniosła druga połowa spotkania w Wikielcu. Goposdarze objęli prowadzenie w 56. minucie, gdy Mateusz Jajkoski huknął z rzutu wolnego i zmusił Adama Radzikowskiego do kapitulacji. Miejscowi po strzeleniu gola ograniczyli się do kontrataków i zapłacili za to wysoką cenę. Znicz z minuty na minutę atakował coraz mocniej i w 81. minucie dopiął celu. Po strzale Marcina Fiedorowicza w słupek, piłkę do siatki skierował Bartosz Giełażyn. Do końca obie drużyny próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale więcej goli nie padło.

• GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 1:1

1:0 - M. Jajkowski (56), 1:1 - Gulbierz (81)

GKS: Wąsowski - Grzybowski, M. Jajkowski, Szypulski, Suchocki (82 Rosoliński), Korzeniewski, Jankowski, Kentaro (78 Mulkevich), Otręba, Kujawa (88 Rykaczewski), Rytelewski.

Znicz: Radzikowski - Kalicki, Molski, Duchnowski, Jońca (70 Łapiński), Baiduk (46 Gulbierz), Furman, Kuśnierz (83 Gondek), Fiedorowicz, Famulak, Giełażyn.

GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 1:1 GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 1:1 GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 1:1 GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 1:1 GKS Wikielec - Znicz Biała Piska 1:1