forBet promocja

Liga gra! - III liga

III liga: Piłkarski weekend rozłożony na 3 dni

2022-03-24 12:59:27 GKS Wikielec, Mamry Giżycko, Znicz Biała Piska

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu. Fot. Łukasz Szymański

Podobnie, jak ostatnio – piłkarski weekend w 3 lidze rozłoży się aż na 3 dni – zaczniemy go w piątek w Wikielcu, a skończymy w niedzielę w Łowiczu. Jak spotkania 23.kolejki widzi forBET, czyli partner naszego portalu?

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET I SKORZYSTAJ Z BONUSÓW NA START: 100 PLN ZAKŁADU BEZ RYZYKA, DO 2050 PLN BONUSU OD 1. DEPOZYTU, 200 PLN MAXI BONUSU OD 2. WPŁATY ORAZ DWÓCH TYGODNI GRY BEZ PODATKU.

RYWAL WIKIELCA: KS KUTNO

Bardzo ważny mecz czeka zespół GKS-u Wikielec, który w myśl „do trzech razy sztuka” powalczy o pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej – rywalem drużyny Piotra Zajączkowskiego będzie tym razem plasujący się w środku stawki KS Kutno. Zespół z województwa łódzkiego początek rewanżowej rundy chciałby jak najszybciej puścić w niepamięć, bo oba mecze zakończyły się jego porażkami 0:2 i kolejne wpadki mogą skutkować włączeniem się do walki o utrzymanie ligowego bytu. Na ten moment KS Kutno zajmuje bezpieczne 11 miejsce z dorobkiem 28 punktów, bilansem bramkowym 25:30 oraz idealnym rozkładem wyników, gdyż ma 7 zwycięstw, 7 remisów i 7 porażek. Oprócz własnego boiska atutem GKS-u może być kiepska forma gości na wyjazdach, bowiem na terenie rywala nie wygrali oni już od 6 kolejek – w tym czasie 3 razy przegrali i 3 razy remisowali. Na poziomie trzeciej ligi oba zespoły mierzyły się ze sobą 3 razy – w Wikielcu najpierw wygrał GKS (2:0), a później padł remis 0:0, z kolei starcie w Kutnie po szalonym przebiegu zakończyło się remisem 4:4.

Piotr Zajączkowski w piątek będzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich zawodników (z wykluczeniem ewentualnych urazów), gdyż żaden z nich nie będzie musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek, a dodatkowym wzmocnieniem będzie zapewne powrót kapitana drużyny Piotra Kacperka, który właśnie z tego powodu nie zagrał w ostatni weekend. Nieco gorzej wygląda tu sytuacja gości, którzy na boisku w Wikielcu zagrają bez swoich dwóch podstawowych młodzieżowców z linii defensywnej, czyli Marcina Kraśniewskiego i Sebastiana Szczytniewskiego.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ GKS WIKIELEC – KS KUTNO?

 • Wygrana Wikielca: 1.95
 • Remis: 3.65
 • Wygrana Kutna: 3.30
 • Wikielec wygra lub zremisuje: 1.27
 • Wikielec nie wygra: 1.73

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU GKS WIKIELEC – KS KUTNO.

RYWAL MAMR: PILICA BIAŁOBRZEGI

Wpadło pierwsze domowe zwycięstwo – czas na kolejne! Po wysokiej porażce z rezerwami Legii Warszawa zespół z Giżycka powalczy o ważne ligowe punkty w starciu z innym kandydatem do spadku, czyli Pilicą Białobrzegi. Beniaminek sezon rozpoczął dość dobrze, ale później jego forma spadła i po 20 rozegranych meczach zajmuje on 13 miejsce w tabeli z dorobkiem 24 punktów i bilansem bramkowym 33:44, co czyni z niego najsłabszą defensywę w całej pierwszej grupie. Sporo do życzenia pozostawia również bilans meczów wyjazdowych, gdyż Pilica w delegacji zgromadziła tylko 7 punktów notując 2 wygrane, 1 remis i 7 porażek. W pierwszym meczu obu zespołów w rundzie jesiennej wyraźnie lepiej zaprezentowali się zawodnicy z Mazowsza, którzy odrobili straty i ostatecznie wygrali aż 4:1.

Jeżeli kadry obu zespołów nie będą przetrzebione urazami, to trenerzy nie będą mieli problemów z ustaleniem składów, gdyż w poprzednich spotkaniach ich zawodnicy w ogóle nie oglądali żółtych kartek, a co za tym idzie – żaden z nich nie będzie musiał odbyć przymusowej jednomeczowej pauzy.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ MAMRY GIŻYCKO – PILICA BIAŁOBRZEGI?

 • Wygrana Mamr: 2.70
 • Remis: 3.65
 • Wygrana Pilicy: 2.25
 • Mamry wygrają lub zremisują: 1.55
 • Mamry nie wygrają: 1.39

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU MAMRY GIŻYCKO – PILICA BIAŁOBRZEGI.

RYWAL ZNICZA: PELIKAN ŁOWICZ

Jako ostatni na boisko wybiegną zawodnicy Znicza Biała Piska, których mecz z Pelikanem Łowicz rozpocznie się równo w południe. Obie ekipy w poprzedni weekend przegrały swoje spotkania, zatem możemy być pewni, że chęci przełamania i zgarnięcia pełnej puli na pewno nie zabraknie. Pelikan w tym sezonie mocno rozczarowuje, bo zajmuje dopiero 16 miejsce w tabeli i z dorobkiem 20 punktów oraz bilansem bramkowym 27:32 na ten moment znajduje się w strefie spadkowej. 2022 rok zespół z Łowicza zaczął dobrze, bo od wygranej w zaległym meczu z Pilicą, jednak dwie kolejne porażki sprawiły, że sytuacja w tabeli nie uległa zmianie, w czym pomóc miał m.in. transfer Szymona Sołtysińskiego z GKS-u Bełchatów, który wiosną strzelił już 3 gole. Znicz i Pelikan w jednej lidze grają już trzeci sezon i historia ich meczów bezpośrednich jest nieco obszerniejsza, niż w przypadku pozostałych meczów – obie ekipy grały ze sobą 5 razy i bilans tych starć to 2 zwycięstwa klubu z Warmii i Mazur, 2 zwycięstwa klubu z województwa łódzkiego ora 1 remis. Co ciekawe, każdy z tych pięciu pojedynków kończył się wynikami z bramkami dla jednej i drugiej drużyny.

Jeśli chodzi o sytuację kadrową Znicza i Pelikana, to wygląda ona dokładnie tak samo, jak w przypadku poprzedniego meczu – tylko ewentualne urazy mogą wykluczyć któregoś z zawodników, gdyż nikt nie będzie musiał pauzować za nadmiar żółtych kartek z wcześniejszych spotkań.

FORBET: JAKIE SĄ KURSY NA MECZ PELIKAN ŁOWICZ – ZNICZ BIAŁA PISKA?

 • Wygra Znicz: 2.75
 • Remis: 3.65
 • Wygra Pelikan: 2.20
 • Znicz wygra lub zremisuje: 1.57
 • Znicz nie wygra: 1.37

ZAŁÓŻ KONTO W FORBET, SKORZYSTAJ Z BONUSÓW STARTOWYCH I OBSTAW WYNIK MECZU PELIKAN ŁOWICZ – ZNICZ BIAŁA PISKA.

rys

Komentarze

 1. GKS widelec 2022-03-24 13:33:35 (***.***.***.***) #75424 0:0 zgłoś

  Baty

Dodaj swój komentarz

           
#  # #  # ###### 
#  # #  # #   
#  # #  # ##### 
#  # #  # #   
#  # #  # #   
 ####  #### #