Krótko - Juniorzy

Juniorzy starsi na tarczy z Białegostoku

2011-06-24 21:45:56 OKS 1945 Olsztyn, Jagiellonia Białystok

Podopieczni Michała Alancewicza oraz Andrzeja Mierzejewskiego przegrali w pierwszym spotkaniu półfinałowym mistrzostw Polski juniorów.

Pierwsza połowa rozpoczęła się fatalnie dla "Biało-Niebieskich". Gol dla gospodarzy padł już w 9 min. spotkania, a technicznym strzałem Michała Leszczyńskiego pokonał Damian Kędziora.

Drugi raz "Leszczu" skapitulował w 64 min. Tym razem bramkę dla Jagielloni strzelił Kamil Zapolnik.

OKS 1945 też miał swoje szanse. Tuż przed przerwą do wyrównania mógł doprowadzić Wojciech Dubis, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem "Jagi". Tuż przed stratą bramki na 0:2, z rzutu wolnego w słupek trafił natomiast Bartosz Sobótka.

Od 86 min. OKS 1945 grał w osłabieniu po tym, jak dwie żółte kartki zobaczył Jędrzej Gęsicki.

źródło: stomil.olsztyn.pl