Liga gra! - II liga

Remis w derbach województwa

2022-03-05 23:56:57 Olimpia Elbląg, Sokół Ostróda

Olimpia Elbląg zremisowała z Sokołem Ostróda. Fot. zksolimpia.pl

W sobotni wieczór w II lidze doszło do spotkania dwóch drużyn z naszego województwa. Olimpia Elbląg na własnym stadionie zremisowała 1:1 z Sokołem Ostróda.

W 37 minucie Olimpia zdobyła bramkę. Jan Sienkiewicz z 35 metrów dośrodkował z rzutu wolnego, a Hubert Krawczun strzałem z głowy przelobował Dominika Kąkolewskiego.

W 83 minucie Sokół doprowadził do wyrównania. Patryk Skórecki popisał się pięknym uderzeniem z rzutu wolnego. Warto obejrzeć na skrócie z meczu!

• Olimpia Elbląg - Sokół Ostróda 1:1 (1:0)

1:0 - Krawczun (37), 1:1 - Skórecki (83)

Olimpia: Witan - Guilherme, Sarnowski, Czarny, Wenger, Kałahur - Sienkiewicz, Krawczun (86 Winsztal), Czernis (66 Piekarski) - Kurbiel (66 Kozera), Bawolik (78 Danowski)

Sokół: Kąkolewski - Dowgiałło, Dzięcioł (84 Mazurowski), Klimek, Turek - Mysiorski (55 Słupski), Kurowski, Skórecki, Święty (84 Rogala), Rugowski (75 Sobotka) - Wojtyra